Wyszukiwanie po tagu: symbole
Łącznie 16 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Symbole mają moc leczenia!

Wyobraź sobie, że użądliła cię pszczoła, a ty bierzesz flamaster i malujesz wokół miejsca ukąszenia sinusoidę. A po kilkunastu minutach... śladu po nim nie ma.

Symbole sabiańskie: 360 stopni mądrości

Oto największa konkurencja dla Tarota i Księgi Przemian I-Cing!!!

Magia Wielkich Dni

Wielkanoc jest świętem wyjątkowym, a czas przedświąteczny – okazją do magicznych porządków i rytuałów, które przyciągną do nas dobrobyt i pomyślność na cały rok.

Krzyż lepszy niż dopalacze

Jeśli czujesz, że siły Cię opuszczają, tracisz chęć do życia, dopadła Cię choroba, a tu pilnie trzeba się sprężyć i wykonać jakąś pracę, sięgnij po wspornik energetyczny. Jednym z nich jest Krzyż Lalibeli.  

Czar chryzantemy

9 września w Japonii obchodzony jest Dzień Chryzantemy – święto radości, piękna i dobrej zabawy. My też możemy je uczcić!

Zapraszamy do magicznego stołu

Barszcz czerwony, zupa grzybowa, kapusta i pierogi z grzybami, kutia, pierniczki. Czekamy na nie z utęsknieniem cały rok... I nawet nie wiemy, że w tych niecodziennych daniach jest zaklęta wielka pradawna moc!

Akupunktura przestrzeni

Nieważne, jakiego rodzaju Feng Shui stosujemy, ważne, żeby było ono skuteczne  

Oko Horusa

To jeden z najstarszych symboli oświecenia, dzięki któremu możemy połączyć się zarówno z naszą podświadomością, jak i z kosmiczną skarbnicą wiedzy.  

Źródło dobrobytu

Sercem domu jest kuchnia - królestwo kobiecej energii jin. To tu przechowuje się i przygotowuje żywność, to tu zbierają się domownicy, by wspólnie posiedzieć, naładować energią zarówno ciało, jak i psychikę. Dlatego tak bardzo ważne jest, by krążyły w niej dobre, harmonijne energie.  

Runiczne talizmany

Runy to pradawne, tajemnicze znaki, których znaczenia nikt do końca nie zgłębił. Niektórzy uznają je za alfabet, inni - za magiczne narzędzie, podarowane nam przez bogów.

Magnesy szczęścia

Hindusi głęboko wierzą w wielką moc symboli, które chronią przed złem i zapewniają powodzenie. Umieszczają magiczne znaki w siedzibach wielkich firm, ozdabiają nimi ciężarówki, riksze, a nawet komputery. I my możemy skorzystać z ich mocy.  

Moc miłosnych znaków

Anna znalazła się w pułapce. W małym, ciasnym M-3 mieszkała z dwójką dzieci i mężem, z którym od ponad 2 lat była w separacji. Atmosfera stawała się coraz trudniejsza do zniesienia; ostre spięcia niekiedy przeradzały się awantury.

Kreta kolonia atlantów?

W miejscach mocy koncentruje się pozytywna energia Ziemi i kosmosu. Przebywając w nich, mamy ułatwiony kontakt z własną pod- i nadświadomością.  

Talizmany podświadomości

Od najdawniejszych czasów ludzie poszukiwali pomocy w osiągnięciu szczęścia i powodzenia. A im czasy były trudniejsze, tym chętniej sięgano po pomoc istot duchowych. Każda religia wytworzyła moc symboli, które zawierały w sobie potęgę duchów i energii.  

Ascendent - Początek drogi

Układ nieba w chwili narodzin dziecka jest dziwnie zgodny z jego charakterem i (przyszłą) życiową drogą. Nikt nie wie, na jakiej zasadzie się to dzieje...   

Zbożowa partytura

Wiele wskazuje na to, że kręgi zbożowe „rysowane” są dźwiękiem. Co oznacza ta niezwykła muzyka?  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: