Wyszukiwanie po tagu: rozwój duchowy
Łącznie 10 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Różokrzyżowcy bez tajemnic

W Polsce jest ich około 400. Otoczeni są aurą bardziej ponurą niż masoni...

Nauczyć się jasnowidzenia

W każdym z nas drzemią zdolności paranormalne. Musimy je tylko obudzić, wykształcić, wyostrzyć. Tego właśnie uczy Antoni Przechrzta.

Obudź w sobie szamankę

Jeszcze dwadzieścia lat temu szamanizm był u nas prawie całkiem nieznany, tylko nieliczni kontaktowali się z mistrzami duchowej wiedzy. Dziś szamani wraz ze swoimi naukami docierają do Polski i organizują warsztaty.

Wyboiste ścieżki wiary (cz. 2)

Jak planety wpływają na nasz rozwój duchowy? Jakiej drogi powinni szukać dla siebie ludzie, u których w horoskopach dominują poszczególne planety?  

Buddyjska nowa era

Jeśli dobrze liczę, to latem tego roku minie trzydzieści lat, odkąd rozpoczęto w Polsce grupowe medytacje i kursy buddyzmu zen - a więc można to nazwać trzydziestoleciem buddyzmu w Polsce

Wyboiste ścieżki wiary

Często słyszę pytanie: a co mój horoskop mówi na temat mojego rozwoju duchowego? I o tym właśnie chciałbym opowiedzieć. Wygodnie będzie przy tym podzielić ludzi w zależności od tego, która z planet dominuje w ich urodzeniowym horoskopie.  

Rytuał KALA - oczyszczanie ścieżki dostępu

Wiele osób, które weszły na ścieżkę rozwoju duchowego i rozpoczęły praktykowanie afirmacji, wizualizacji czy modlitw, skarży się, że nic im nie wychodzi, albo wychodzi coś, czego nie chcą. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być kilka. Najbardziej prawdopodobna to zablokowanie (zamknięcie) ścieżki dostępu do Wyższego Ja.  

Rok kosmicznego ziarna pora na rozwój duchowy

25 lipca zakończył się rok Krystalicznego Wichru. Uzdrawiająca, niebieska energia Wichru dokonała niebywałej czystki na naszej scenie politycznej. Wicher obnażył prawdziwe oblicza i intencje polityków. Tych nieskompromitowanych można teraz bez trudu policzyć na palcach jednej ręki. Co dalej? Od 26 lipca możemy obserwować, jaki wpływ na nasze życie będzie miała energia Kosmicznego Ziarna.  

Kolor aury

Kolor aury jest zwierciadłem charakteru i emocji człowieka. Barwy podstawowe określają osobowość. Pokazują, czy koncentrujemy się na świecie materii, czy podążamy ścieżką rozwoju duchowego.

Unikajmy umów i kredytów

Jowisz to planeta, która włada marcem. A sprzyja on nauce, dalekim podróżom i rozwojowi duchowemu. W tym miesiącu udadzą się wszelkie przedsięwzięcia związane z turystyką i ezoteryką.  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: