Wyszukiwanie po tagu: temperament
Łącznie 7 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

12 odcieni kobiecości

Każda z nas wybierze inną sukienkę, mężczyznę, styl życia. Odmienne mamy lęki, atuty, seksualne tęsknoty...

Krew rządzi!

Nie wiesz, kim jesteś i na co cię stać? Sprawdź, jaką masz grupę krwi, a poznasz odpowiedź.

Z kawą w łóżku

Mocne espresso, łagodne latte czy słodkie cappuccino? To, jaką kawę pijesz, zdradza, jaką jesteś kochanką!...

Gimnastyka temperamentu

Każda z nas chciałaby być szczupła i mieć ciało jak sprężyna. Dobra dieta nie wystarczy, trzeba ćwiczyć. Gimnastyka musi być jednak dopasowana do naszego temperamentu.  

Znajdź kolor dla siebie

Czerwień nasyca energią Jeśli brakuje Ci energii, odwagi i asertywności, otaczaj się kolorem czerwonym. Podobnie rób, kiedy chcesz, aby Cię zauważano. Jeśli czujesz się atrakcyjna/y i przebojowa/a - czerwony, sportowy samochód jest właśnie dla Ciebie.

Gdy choleryczka pokocha melancholika

Zakochać się, zwłaszcza w wakacje – cóż prostszego? Ale żyć potem z człowiekiem pod jednym dachem? O, to już całkiem inna historia! Bo miłość miłością, ale co zrobić, kiedy kochankowie nie są dopasowani pod względem temperamentów?  

Jak sobie radzić z gniewem

Wyobraź sobie następującą sytuację: śpieszysz się do pracy na ważne spotkanie. Samochód tymczasem utknął w korku. Prawie wcale nie posuwa się do przodu. Mija 5, 10, 15 minut. W końcu - udało się: skręcasz w ulicę, na której jest znacznie luźniej. I wtedy - łapiesz gumę. Okazuje się jeszcze, że z zapasowego koła zeszło powietrze... Straszne, prawda? I nie ma nawet na kogo zwalić winy.  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: