Wyszukiwanie po tagu: Uran
Łącznie 16 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Pedant czy fleja?

Co sprawia, że na jednych mucha nie siada, a innych obsiadłby cały rój? Oczywiście – horoskop!

Gwiezdne namiętności

Chcesz przeżyć seksowną noc? Czekaj, aż Wenus ustawi się w trygonie do Urana! Pragniesz założyć mu obrączkę? Pomoże ci półsekstyl Saturna i Merkurego!  

Rozdzielił ich Uran i Pluton?

Uchodzili za szczęśliwe pary, nikt nie spodziewał się ich rozstania. A potem nagle rach-ciach, ciach i rozwód. Dlaczego? Niewykluczone, że to potężne planety mieszają w gwiazdorskich małżeństwach.

Rewolucjoniści na razie pójdą do szkoły

Na razie uczą się alfabetu i poznają tabliczkę mnożenia, ale gdy dorosną zaczną decydować o losach świata, zgodnie ze swoimi pomysłami i wizjami. A wszystko to za sprawą planet: Saturna, Urana, Neptuna i Plutona...

Dobre strony złego

Świat planet jest tak skonstruowany, że nie ma w nim rzeczy jednoznacznie złych ani jednoznacznie dobrych. Nawet malefiki mają swoje dobre strony.   

Gwiazdy nad Bagdadem

Pierwsze bomby zaczęły spadać na Bagdad w tym samym czasie, kiedy nad miastem wschodziła przynosząca wiele niebezpieczeństw planeta Uran - kosmiczny burzyciel, patron rewolucji, ale też i nowego ładu.  

Wyboiste ścieżki wiary (cz. 2)

Jak planety wpływają na nasz rozwój duchowy? Jakiej drogi powinni szukać dla siebie ludzie, u których w horoskopach dominują poszczególne planety?  

Gdybym był bogaty...

Niewątpliwie skuteczne robienie pieniędzy wymaga dwóch rzeczy: szczególnego talentu i... szczęścia. Można sprawdzić w swym horoskopie, czy gwiazdy nam sprzyjają... Chociaż popularna mądrość głosi, że pieniądze szczęścia nie dają, to jednak większość ludzi trawi swój czas na ich zdobywaniu. Ale choć tak wiele w to wkładają wysiłku, tylko nielicznym udaje się zgromadzić duży majątek i jeszcze przekazać go wnukom w spadku.  

Uran, czyli Prometeusz

Prawdziwego znaczenia energii tej planety w żaden sposób nie można wyczytać z mitologii  

Szaman w przebraniu reżysera

Gdy Księżyc wzmacnia wpływy Urana w horoskopie, na świat przychodzą ludzie, których trudno nie zauważyć...  

Uraniczna terapia wstrząsowa

Zawsze dziwiła mnie opinia, pokutująca w książkach z astrologii, że Uran jest planetą, która ma szczególne związki z astrologią.  

Burze Urana

Dla starożytnych Greków Uran-Ouranos był bóstwem nieba – zresztą słowo „niebo” brzmiało tak samo: ouranos, więc nie zawsze było od razu wiadomo, czy Grek mówi o bogu, czy o niebie jako takim. Może nawet tego dobrze nie odróżniali.   

Subkultury

W ostatnich dziesięcioleciach wyróżniały się trzy subkultury: hippisów, punków i dresiarzy. Do tych ostatnich nie chce się przyznać żadna planeta...   

Dramat na Śląsku

Dramat na Śląsku Wielki Krzyż Kosmiczny zwiastował najtragiczniejszą katastrofę budowlaną XXI wieku i zarazem jedno z najbardziej dramatycznych wydarzeń w powojennej Polsce.  

Świat pod wpływem szalonego Urana (w Rybach)

Czy po siedmioletnim okresie względnego spokoju nadchodzi siedem lat rewolucji społecznych?

Obyś żył w ciekawych czasach

To stare chińskie przekleństwo może zacząć działać na przełomie sierpnia i września. Wtedy zaatakuje nas opozycja Saturna i Urana. A w październiku rozpocznie się negatywne działanie kwadratury Saturn–Pluton. Co się wtedy "ciekawego" stanie?

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: