Wyszukiwanie po tagu: odmienne stany świadomości
Łącznie 8 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Odlot dla bogatych

W mediach aż huczy od wieści o dopalaczach, które zabijają. Ale to narkotyki dla biednych. Bogaci mają coś lepszego – ayahuascę, napój bogów. I ją też udało się im sprofanować.

Kryształowe czaszki - bramy do innych sfer świadomości

Wiadomo, że niegdyś towarzyszyły świętym obrządkom, plemiennym rytuałom. Nazywano je "wzmacniaczem energetycznym", "spichlerzem wiedzy przeznaczonej dla ludzkości", "urządzeniem telepatycznym", a także "bramą do innych sfer świadomości". Wykonane z górskiego kryształu lub innych szlachetnych lub półszlachetnych kryształów, czaszki należą do najbardziej tajemniczych i niewyjaśnionych znalezisk w dziejach ludzkości.  

Dobębnić się do duszy

Co potrafią szamani na całym świecie? Wchodzić w odmienne stany świadomości, widzieć rzeczy niedostrzegalne dla naszych zmysłów, oglądać świat oczami duszy, wyprawiać się w podróże astralne. My także możemy to wszystko robić.

Sekrety światów równoległych

Istnienie światów równoległych od wieków intrygowało filozofów i mistyków. Od czasów Einsteina stało się również przedmiotem zainteresowania nauki.  

Odmienne stany świadomości Johna Lilly'ego

30 września 2001 roku zmarł człowiek, który przekroczył bariery niemożliwości i znalazł sposób na otwarcie umysłu na dotychczas nieznane rejony. Każdy, kto oglądał film Kena Russella "Odmienne stany świadomości" (niedawno pokazywany w polskiej telewizji), powinien wiedzieć, że była to prawdziwa opowieść o Johnie Lillym.  

Zielony czarodziej porwraca

Wśród egzotycznie brzmiących nazw drinków i napojów energetyzujących, podawanych w zachodnich klubach i restauracjach, pojawił się „Zielony Czarodziej”. I prawdopodobnie długo utrzyma się na światowej liście alkoholowych trunków, bo jego legendę stworzyła i kultowa przeszłość, i rzesza niewolników.

Wojna z Irakiem w przepowiedniach wizjonerów

O wojnie z Irakiem zaczęto mówić po 11 września, a dokładniej - po tym, jak amerykańscy politycy zaliczyli Irak do krajów zagrażających Stanom Zjednoczonym. Niektórzy wiedzieli jednak o niej wcześniej, bo od jakiegoś czasu zaczęła się pojawiać w wizjach i proroctwach.  

Hipnoza – sposób na szczęśliwsze życie

Zastanawiasz się, dlaczego prześladuje Cię w życiu pech albo co spowodowało, że jesteś przepełniony strachem i kompleksami? Idź na seans hipnotyczny, a oswoisz wszystkie swoje kłopoty!

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: