Wyszukiwanie po tagu: samotność
Łącznie 8 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Miłość ery internetu

Uważasz, że nigdy nie trafisz na swoją drugą połówkę? Zazdrościsz tym, którym telewizja znajduje partnerów? Obudź się – mamy w XXI wiek!!!

Każdy ma swoją drugą połówkę

Często szukamy miłości dookoła siebie, a przecież równie ważne jest, czy kochamy samych siebie – mówi Elwira Begier i pomaga kobietom odrzucić złą przeszłość. A wtedy miłość wreszcie się pojawia...  

Wolność nie dla każdego

Młodzi, niezależni, zamożni, energiczni. Ciężko pracują, dużo się bawią. Mówią, że partner na jedną czy kilka nocy to wszystko, czego pragną. Twierdzą, że są szczęśliwi. Single.

Astrologiczne biuro matrymonialne

"A jak tam twoje sprawy sercowe? Boże, dlaczego żonaci i mężatki nie mogą zrozumieć, że nie wypada już o to pytać?! My nie dopadamy ich z rykiem: Jak tam wasze małżeństwo? Każdy wie, że chodzenie na randki po trzydziestce nie jest już łatwą i przyjemną konkurencją otwartą, jaką było dziesięć lat wcześniej...", stwierdza w swoim słynnym dzienniku Bridget Jones, symbol nowoczesnej trzydziestolatki.  

Mężczyźni z wadą serca

Przystojni, czarujący, męscy. Na oko idealni partnerzy dla złaknionych miłości kobiet. Każda chce ich złapać – i żadnej się to nie udaje. Co sprawia, że nie chcą się wiązać? A może nie potrafią?  

Dlaczego oni nie chcę się żenić

Michał Żebrowski, Andrzej Chyra, George Clooney... Wydają się stworzeni do małżeństwa – przystojni, czarujący, inteligentni. Lubią kobiety. Może za bardzo, skoro nie chcą się wiązać tylko z jedną. A może się boją?  

Powitaj nową miłość

„Miłość przychodzi w takiej chwili, kiedy się jej najmniej spodziewamy i kiedy jej nie szukamy. Polowanie na miłość nigdy nie daje właściwego partnera”.  

Koniec samotności

Samotność zazwyczaj nie wynika z wyboru. Często uciekając przed nią, wiążemy się z nieodpowiednimi osobami. Wiele osób samotnych to wdowy (wdowcy), rozwiedzeni. Jak więc znaleźć towarzysza życia i nie popełnić przy tym błędu?  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: