Wyszukiwanie po tagu: kariera
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Magowie z Cedrowych Wzgórz

Gabriel i Adrian stworzyli swój ezoteryczny sklep z potrzeby serca. Dla ich klientów to nie tylko sklep, a miejsce wypełnione prawdziwą magią.

Chcę zostać gwiazdą

Nie istnieją zaklęcia, które z żaby zrobią księcia! Żeby zrobić karierę, trzeba tego ogromnie chcieć i mocno się nad tym napracować.

Przyjaźnią malowane

Nie każdy ma szczęście do prawdziwych przyjaciół. Ale nie Ewa Hogren, malarka „bratnich dusz”.

Jak znaleźć pracę

Oto magiczny rytuał, który pomoże ci znaleźć wymarzoną pracę...

Numerologiczna poradnia zawodowa

Straciłeś pracę lub ta, którą masz teraz, wydaje ci się nieodpowiednia i chcesz znaleźć nową?

Telefon: trzeci rozmówca

Powiedz mi, jaki masz numer telefonu, a ja powiem ci, jak kontaktujesz się z ludźmi.

Co ma biurko do sukcesu?

Tak, tak!! – nawet nie wiesz, jak wiele ten mebel mówi o tobie. W dodatku może sprawić, że powiedzie ci się w nauce i karierze!!

Enneagram. Klucz do sukcesu i kariery

Najważniejsze to być właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Reszta to tylko szczegóły.

Niesamowity Dynamo

Nie ma urody i scenicznej charyzmy Davida Copperfielda. Nie organizuje wielkich telewizyjnych show. A jednak to on wkrótce sięgnie po tytuł największego magika świata.

Wyczaruj pracę idealną

Jeśli masz problem ze znalezieniem lepszego zajęcia albo marzysz o awansie, zastosuj magiczne sposoby, które pomogą rozkwitnąć twojej karierze zawodowej i sprawom biznesowym.

Cezarego Żaka sukces na wagę

Planetą grubasów jest Jowisz, więc osoby z nadmiarem ciała są zwykle... jowialne, wesołe i lubiane, tak jak Cezary Żak.

Przyspieszacz kariery

Powoli kończą się wakacje i trzeba wrócić do pracy. Jeśli chcesz, aby twoje życie zawodowe nabrało barw, musisz nim mądrze pokierować. Pomogą ci w tym liczby.

Do sławy trzeba dwojga

Trinny i Susannah, Dolce & Gabbana, bracia Golcowie… Odmienią twój styl, uszyją ubrania lub urzekną piosenką. Ale tylko w duecie! Bo ich siła – i kasa!!! – tkwi w tym, że działają razem!

Magiczny głos

W głosie człowieka ukryta jest jego dusza. Jest tak samo indywidualny jak twarz. Może uwieść, wznieść na szczyty kariery, ale też i przekreślić marzenia o szczęściu.

Joanna Krupa mistrzyni iluzji

Cały szum wokół Joanny Krupy z „Tap madl” pokazuje, jak można szybko zrobić karierę, opowiadając o sobie najróżniejsze bajki.

Zygmunt Chajzer - pieniądze kochają Byka

Typowy czaruś. Choć pięćdziesiątka na karku, tam błyśnie uśmiechem, tu zawróci w głowie gadką. A mimo to podobno wierny mąż i solidny dziennikarz. Zygmunt Chajzer – „ten pan z reklamy proszku” nie wygląda wcale na tego, kim jest!  

Kinga Rusin - jak Ryba płynie ku szczęściu

Mąż porzucił ją dla innej kobiety – jej przyjaciółki. Ale wtedy Kinga Rusin pokazała mu, co potrafi! Bo nawet wrażliwa Ryba może być niezłą twardzielką. Teraz robi karierę w telewizji, produkuje własne kosmetyki. Tylko czy jeszcze spotka miłość swego życia?

Oto Byczyca, która tyra i pławi się w luksusie

Ma cadillaca, własny samolot i domy na całym świecie. Ale nadal kocha występy na scenie. Nawet gdy została babcią. Bo Beata Kozidrak wie, jak dobrze zarabiać i jak dobrze… żyć!

Edyta Herbuś czyli spełniony sen Kopciuszka

Jest śliczna, więc niektórzy uważają ją za głupiutką tancereczkę. Ale niech ci zazdrośnicy pokażą inną dziewczynę, która w ciągu kilku lat zrobiła większą karierę!

Przed nią megakariera

Małgorzata Kożuchowska, słynna Hanka z kultowego serialu „M jak miłość”, jeszcze pokaże, co potrafi. W jej horoskopie widać, że dotychczasowe role to tylko wprawka przed wielką karierą.
« Poprzednia strona
Strona z 2

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: