Wyszukiwanie po tagu: huna
Łącznie 19 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Ho’oponopono: sposób na złą karmę

Stres, choroby, niepowodzenia życiowe – z tym wszystkim poradzi sobie hawajski detoks duszy.

Huna jak studnia życzeń

Marzysz o lepszej pracy? Prawdziwej miłości? Spokoju w rodzinie? Zajrzyj w głąb siebie i złap równowagę. A wszystko się uda.

Wybacz sobie i... ulecz się!

O tym, że źródłem chorób są stres i poczucie winy, wiedzieli już starożytni kahuni, kapłani huny, hawajskiej wiedzy magicznej. Dlatego stworzyli Ho’oponopono – metodę przebaczania i akceptacji.

7 zasad huny na lepsze życie

Kahuni, hawajscy szamani w spódnicach z trawy, dawno temu wymyślili te reguły. Dziś nowocześni psychologowie z szacownych uniwersytetów uznają je za uniwersalne, idealne dla każdego z nas.  

Jeśli źle się czujesz...

Serge Kahili King, znany na całym świecie nauczyciel huny, podaje prostą i, jak twierdzi, dość skuteczną technikę pomagającą pozbyć się dolegliwości trapiącej ciało, a nawet ducha... Oto, co należy zrobić: połóż się wygodnie, zamknij oczy i zacznij przypominać sobie stan, w którym byłeś, zanim powstało dane schorzenie lub problem.

Masaż szczęścia

Ukochana bogini Hawajczyków, Pele, patrzy ze ściany wzrokiem władczym, ale i pełnym miłości. Jej obraz wisi wprost nad stołem do masażu w domu Danuty i Jerzego Adamczyków, dyplomowanych nauczycieli i masażystów lomi lomi nui.

Raj pod długą, białą chmurą

Nowa Zelandia to antypody absolutne – z Polski leci się tu 27 godzin. Ale urok tego miejsca jest też absolutny. Przepełniony pięknem niezwykłych krajobrazów i... maoryską magią.

Strzeżmy się miejsc tabu

„Tabu” to słowo z języka polinezyjskiego, które zrobiło karierę znacznie większą niż huna, z której się ono wywodzi. Tabu znaczy: „zakaz, ograniczenie”. Ograniczenia wprowadzano w różnych kulturach od tysięcy lat. Regulowały stosunki w społecznościach, a także między ludźmi a duchami przyrody oraz bóstwami. Na tych, którzy łamali tabu, czyhały niebezpieczeństwa.  

Próba ognia i wody - czyli jak myśl staje się ciałem

Coraz częściej podczas spotkań ezoterycznych organizuje się przejście przez ogień.  

Zjadający towarzysze

Tę obrazową nazwę nadawali Kahuni wszelkim duchom, demonom oraz negatywnym myślom. Rozumiemy, że duchy i demony objadają ludzi z energii, ale dlaczego to określenie przysługiwało również złym myślom?  

Tajemnica huny

Czy nasze myśli mogą kreować rzeczywistość? Czy spełnianie marzeń może być aż tak proste? Poznaj hawajskie spojrzenie na życie.

Jak zaprzyjaźnić się z pieniędzmi

Zanim zasięgniemy opinii doradcy finansowego, powinniśmy upewnić się, czy sam umie dbać o własne aktywa. Z pewnością potrafi to robić Serge Kahili King, mistrz huny, który, stosując na co dzień zasady hawajskiej filozofii, wydźwignął się z niesamowitej biedy.  

Egzorcyzmy według Huny

W społecznościach inspirowanych duchowo przez Kahunów, czyli strażników tajemnicy z Polinezji, opętania były rzadkością, ale jeśli do nich dochodziło, opętani mogli liczyć na skuteczną, fachową pomoc.  

Wielka przygoda z Huną

- Któregoś dnia zacząłem się zastanawiać, dlaczego w pewnych dziedzinach życia potrafiłem szybko realizować pomysły i przezwyciężać problemy, a w innych wszystko przychodziło mi z wielkim trudem i moje finanse mocno kulały - opowiada Marek Prus.  

Podróże z Seleną

Wyobraź sobie osobę, z którą masz obecnie problemy. Czy zetknęłaś się już z nią w innym życiu? – słyszę głos prowadzącej sesję. Sceneria zmienia się jak na komendę; cudowny ogród znikł, jestem teraz młodą wdową. Stoję w czarnej sukni w biurze handlowym mojego zmarłego męża. Mam zamiar przejąć cały ten interes, niekoniecznie w uczciwy sposób...  

Wojna z Irakiem w przepowiedniach wizjonerów

O wojnie z Irakiem zaczęto mówić po 11 września, a dokładniej - po tym, jak amerykańscy politycy zaliczyli Irak do krajów zagrażających Stanom Zjednoczonym. Niektórzy wiedzieli jednak o niej wcześniej, bo od jakiegoś czasu zaczęła się pojawiać w wizjach i proroctwach.  

Martyn Carruthers - Bezlitosny Kahuna

 Schorowany mężczyzna przyszedł do hawajskiego uzdrowiciela. Ten powiedział: - Najpierw pogódź się z wujkiem, a potem ci pomogę. Zrobisz tak? Chory przytaknął. - Dobrze, w takim razie wróć jutro rano - polecił kahuna. - Jak to jutro?!! - przeraził się mężczyzna. - Tak od razu mam to załatwić?! - A ile jeszcze chcesz cierpieć?  

Strażnicy Magii

Czym jest Huna, skąd się wzięła, jakie ma cele i sposoby działania - o tym wszystkim napiszę w cyklu artykułów. Dziś o jej pochodzeniu i trudnej drodze do umysłów współczesnych ludzi.  

Rytuał KALA - oczyszczanie ścieżki dostępu

Wiele osób, które weszły na ścieżkę rozwoju duchowego i rozpoczęły praktykowanie afirmacji, wizualizacji czy modlitw, skarży się, że nic im nie wychodzi, albo wychodzi coś, czego nie chcą. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być kilka. Najbardziej prawdopodobna to zablokowanie (zamknięcie) ścieżki dostępu do Wyższego Ja.  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: