Wyszukiwanie po tagu: Watykan
Łącznie 11 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Cudowny lek na serce i duszę

Miserikordyna, polski wynalazek, robi furorę w Watykanie. Sam papież Franciszek poleca ją wszystkim wiernym.

Powrót szatana?

Niektórzy twierdzą, że Watykan jest na celowniku agentów Złego. I że decyzja Benedykta XVI o abdykacji była wynikiem spisku demonów. Czy mroczne siły poradzą sobie z nowo wybranym papieżem Franciszkiem?

Papież wbrew swej woli

Jego abdykacja była jak grom z jasnego nieba… Czyżby?

Papież i cały ten seks

Kościół zawsze lubił wiernym zaglądać pod kołdrę i ostro tępił seks z gumką. Dziś Benedykt XVI przyzwala na używanie prezerwatyw. Czy to nowy kurs papiestwa?  

Czarna magia w Watykanie

Karnawałowa zabawa trwała w najlepsze. Rzymskie kurtyzany kąpały się w winie, a grono watykańskich purpuratów i złotej młodzieży podziwiało ich nagie ciała. W pewnym momencie mistrz ceremonii, Johannes Burchard, zorientował się, że na sali brak najważniejszego gościa, kardynała Rodryga Borgii. Zaniepokojony, poszedł poszukać go w ogrodzie.

Watykańskie Archiwum X

Pod Watykanem rozciągają się kilometry lochów, w których ukryta jest skarbnica ludzkiej wiedzy - biblioteka zawierająca najtajniejsze z tajnych dokumenty, rękopisy, księgi. Treść wielu z nich mogłaby wstrząsnąć światem.  

Mroczna przyszłość Watykanu

„Konie Kozaków będą piły ze źródeł św. Piotra” – takie złowrogie widzenie miał św. Jan Bosco. „Gdzie Rzym, a gdzie Krym!” – mógłbym dziś odpowiedzieć świętemu, z pełnym przekonaniem, bo przepowiednia przecież się nie spełniła i zapewne nie spełni, skoro prawdziwych wojujących Kozaków już nie ma.  

Jak Jan Paweł II ludzi uzdrawiał

Noworodek, któremu nie pracowały nerki, zakonnica przykuta do wózka, chłopiec chory na białaczkę, mężczyzna z guzem mózgu – ludzie ci dzięki Ojcu Świętemu w cudowny sposób odzyskali zdrowie.

Konklawe pod nadzorem planet

Oczy całego świata skierowane są teraz w stronę Watykanu. Trwa tam konklawe, które ma wybrać następnego papieża.  

Secretum Omega i planeta X

Co łączy tajemnicze anomalie pogodowe, tajne spotkanie z obcą cywilizacją i watykańskie służby specjalne? Niektórzy badacze twierdzą, że wszystkie te wątki spaja spodziewane zbliżenie się do Ziemi nieznanej planety Nibiru.  

OPUS DEI czyli mistycy w garniturach

W głośnej książce „Kod Leonarda da Vinci” pada wiele oskarżeń pod adresem katolików. Polski wydawca dołączył więc do niej komentarz, w którym prostuje zarzuty. Dziwnym jednak trafem ponad połowa tych wyjaśnień dotyczy organizacji Opus Dei. Czy dlatego, że jest tak wspaniała czy też wzbudza taki strach, że lepiej z nią nie zadzierać?  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: