Wyszukiwanie po tagu: strach
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Przepędź strach!

Boisz się? Szybko spleć dłonie! To działa!!

Wyprawa na drugi brzeg

Lęk przed śmiercią towarzyszy nam przez całe życie. Niewierzący boją się ostatecznego kresu, wierzący - Sądu Ostatecznego i tajemnicy związanej z rozstawaniem się z doczesnością. Jednak wielu z tych, którzy się otarli o śmierć, twierdzi, że właściwie nie mamy się czego bać.  

Jak zdać maturę i nie zwariować!?!

Zadzwoniła do mnie koleżanka, matka maturzysty: – Kochana, ratuj!!

Czego boją się sławni i bogaci

Co trzeci mieszkaniec naszego globu przyznaje się do jakiejś fobii. Strach co prawda dodaje adrenaliny, ale potrafi też sparaliżować. Lęk nie wybiera. Bierze w swoje władanie zarówno przeciętnych ludzi, jak i wielkie gwiazdy.

Obudzone zło

Kto by przypuszczał, że dwa wykopane z ziemi kamienie sprowadzą złe moce na każdego, kto znajdzie się w ich pobliżu...  

Tarcza przeciw wampirom

Wiemy już, jak rozpoznać psychiczny atak na naszą aurę. Dziś napiszę, jak się przed nim bronić.  

Boję się, więc jestem

Na świecie stale przybywa fobii. Ich liczba jest wprost proporcjonalna do liczby dokonywanych odkryć naukowych i wydarzeń historycznych. Okazuje się, że można się lękać ptaków, ryb, szpitali, hałasu, komputerów, tłumów, elektryczności. Jedynie pocieszenie płynie z tego, że nie omijają nikogo i można się pochwalić koleżankom, że ma się coś wspólnego z hollywoodzką gwiazdą.  

Co za rozkosz: Można osiwieć ze strachu

Pani T.S. (nie zgodziła się na podanie nazwiska) z Krakowa od ponad trzech lat zajmuje się urządzaniem seansów spirytystycznych w miejscach, w których straszy. Medium ma stałe, wąskie grono klientów - ci zaś od czasu do czasu polecają jej swoich znajomych.  

Gong instrument Ery Wodnika

W wielu kulturach tysiące lat temu, gdy umierał człowiek, kapłani bili w gong. Święty dźwięk odpędzał demony strachu, przenosił w inną przestrzeń, umożliwiał doświadczenie spokoju. Oznajmiał także przybycie czystych, duchowych istot.  

Gdy psychiatra pomóc nie może...

Jeszcze kilka lat temu psychiatrzy w pracy czytali z nudów gazety. Dziś przed drzwiami ich gabinetów ustawiają się kolejki osób z problemami psychicznymi.  

Mroczna ścieżka lewej dłoni

Świat jest pełen potworów w ludzkich skórach. Broniąc się przed nimi, możemy sprowadzić na siebie jeszcze gorsze nieszczęście.  

Randka z Royelem

Kiedy Lica czytała artykuł "Randka z Asem", czuła dziwne podniecenie. Przyszło jej do głowy, że chciałaby przeżyć romans i seks z duchem. 

Niebezpieczne wizje

Ludzie są bardzo niecierpliwi.Od razu chcieliby mieć wstrząsające efekty swoich zabiegów. Piszą w listach: "Medytuję już trzy miesiące i nic. A miałem być jasnowidzem". Albo: "Już miesiąc powtarzam afirmacje i nic w moim życiu się nie zmieniło". Miesiąc? Czasem i rok nie wystarczy, jak ktoś ma w sobie mnóstwo blokad, niecierpliwości i poplątania. A czasem pojawia się nagle coś, czego się nie oczekiwało, nie chciało, co wzbudza lęk.  

Upiorne polskie drogi

Przed nami święta. Wielu z nas wyruszy samochodami w Polskę, by odwiedzić rodziny lub odpocząć. Wiemy, że mamy jeździć ostrożnie, na trzeźwo i mieć oczy dookoła głowy. Niestety, czasem to nie wystarczy. Na kierowców czyhają bowiem również niewidzialne niebezpieczeństwa.  

Cel: Spokój umysłu

Do ośrodka Uniwersytetu Duchowego Brahma Kumaris trafiłam w depresji po tragicznej stracie bliskiej osoby, kiedy zdawało mi się, że nic dobrego mnie już w życiu nie czeka. Spotkałam tam podobne do siebie, zrozpaczone lub po prostu przegrane osoby.  

W pracy jak w raju

Czym naprawdę jest "wirus" fordozy? To zła energia, emanująca z ludzi, uderzająca w ściany, meble, innych ludzi. To energia strachu (szef boi się, że np. kłopoty finansowe mogą doprowadzić do upadku firmy), agresji (bywają szefowie, kierownicy czy zwykli pracownicy tak naładowani niezadowoleniem z siebie i ze swego życia, że stają się agresywni i nieprzyjemni dla otoczenia), czystej, bezinteresownej złośliwości lub pretensji do wszystkich o wszystko.  

Trzeci Duch

Mieszkańcy domu w Zdziechowie z niecierpliwością czekają na egzorcystę  

Jesień pełna strachów

Najbliższe miesiące ukażą nam dobitnie, co oznacza chińskie przekleństwo: obyś żył w ciekawych czasach  

Wojna z Irakiem w przepowiedniach wizjonerów

O wojnie z Irakiem zaczęto mówić po 11 września, a dokładniej - po tym, jak amerykańscy politycy zaliczyli Irak do krajów zagrażających Stanom Zjednoczonym. Niektórzy wiedzieli jednak o niej wcześniej, bo od jakiegoś czasu zaczęła się pojawiać w wizjach i proroctwach.  

Głodne duchy pragną światła

To mogło przydarzyć się każdemu. Całkowicie niespodziewanie. Bez względu na to, czy wierzy w niematerialne istoty, życie duchowe, zjawy.  
« Poprzednia strona
Strona z 2

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: