Wyszukiwanie po tagu: relaks
Łącznie 16 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Ukojenie z papieru

Zżera cię stres? Z trudem utrzymujesz nerwy na wodzy? Origami wleje w twoją duszę boski spokój...

Sekrety hipnozy

Nie tylko hipnotyzer może wprowadzić cię w trans. Robisz to także sam. Tylko o tym nie wiesz.

Relaks z pudełka

Hipnoterapia potrafi pokonać wiele chorób i nałogów. Jednak nie każdy może wejść w trans. Dlatego wymyślono MIKRO-LENAR.

Koziorożcu, potrzeba ci odskoczni!

Źródłem wielu chorób są stresy, poczucie bezsilności i smutek duszy. Z nimi można się uporać. O ile uruchomisz w sobie siły samouzdrawiające.

Zdrowie zaczyna się od stóp

Masując podeszwy stóp, możesz nie tylko zapiszczeć z rozkoszy, ale też nie dopuścić do przeziębienia, pozbyć się męczącego kaszlu czy złagodzić ból zatok. Poznaj siłę akupresury, najprzyjemniejszej kuracji pod słońcem!

Jak spać, żeby się wyspać?

Ułóż się w pozycji sarny, wymasuj trzecie oko, a zapomnisz, co to bezsenność! Obudzisz się pełna dobrej energii.

Muzyka koi, woda pobudza

Muzyka może drażnić, ale też koić, dodawać sił, a nawet leczyć depresję. Stąd termin „muzykoterapia”. Woda natomiast daje życie...

Usypiające ćwiczenia

Zamiast liczyć barany, zrób w łóżku cztery proste ćwiczenia odprężające. I zaraz odpłyniesz!

Piwna piana i dar Czarnego Lądu

Kilka słów o piwie i herbacie. Ale nie myślcie, że wiecie już, o co chodzi... ;)

Twój los leży w twoich rękach

Mudry to joga dłoni, ale nie służą rozciąganiu. Mają uzdrowić duszę i ciało. Wystarczy znaleźć układ dla siebie i medytować.

Uśmiechnij się całym ciałem

Czy wiesz, że relaks nigdy nie zamieszka w napiętych barkach? Ale możesz nauczyć się czerpać z życia garściami. Wystarczy, że „zaciśniesz” więzy z ćwiczeniami Jacobsona.

Pląsaj jak Hinduska

Taniec Bollywood sprawi, że poczujesz się stuprocentową kobietą. Tańcz go w domu. Potraktuj to jako relaks i okazję do zabawy. Pamiętaj, aby się przez cały czas uśmiechać.

Podaruj sobie druga młodość, czyli odmładzający masaż Stanleya Rosenberga

Gdy Stanley Rosenberg pracował w Hollywood, zauważył, że aktorom ciężko jest zapomnieć w prawdziwym życiu o rolach, które odgrywali. Ktoś, kto grał w filmie kalekę, długo po zakończeniu zdjęć powłóczył nogą, a "czarny charakter" przez wiele miesięcy nie mógł się pozbyć grymasu okrucieństwa.

Vademecum ludzi szczęśliwych

Kiedy pojawiamy się na świecie i łapiemy pierwszy oddech, rozpoczynamy trwający aż po koniec żywota mozół kolejnych wdechów i wydechów. Oddech utrzymuje nas przy życiu - to oczywiste. Mniej oczywiste jest to, że może nas utrzymywać w dobrym zdrowiu i szczęściu, jak zapewnia Joe Hardy, od wielu lat praktykujący jogę i techniki relaksacyjne.  

Hawajski masaż na Warszawskiej starówce

Masaż Lomi-Lomi usuwa stres, przywraca harmonię, budzi siły samouzdrawiania. Powstał na Hawajach, w złotych promieniach słońca, pośród wiecznie zielonej roślinności.  

Relaksacyjna Kum Nye

Zdrowi są ci, którzy potrafią się relaksować  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: