Wyszukiwanie po tagu: bliźnięta
Łącznie 9 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Bliźnięta, czyli kontakty międzyludzkie

Od 20.05 do 21.06 światem rządzi energia Merkurego – mistrza komunikacji. Teraz dogadasz się z ludźmi, z Siłą Wyższą, a nawet z samym sobą!

Kulinarne przekręty Bliźniaka

Typowy zodiakalny Bliźniak to bywalec modnych knajpek, eksperymentator kulinarny, kolekcjoner nowych smaków i przepisów.

Zwariowany styl Bliźniaka

Już na pierwszy rzut oka wyróżnia się z tłumu kolorowymi strojami, żarówiastą fryzurą. Ale jego problemem może być… nadmiar ciuchów!  

Bliźniak zakochany

Jeśli chcemy w tłumie rozpoznać Bliźniaka, szukajmy osoby inteligentnej i gadatliwej, wrażliwej, a także nerwowej, nieufnej i straszliwie ciekawskiej...

Fascynująca bliźniacza więź

Nikt tak nie zrozumie bliźniaka, jak jego bliźniaczy brat czy siostra. Porozumienie jest całkowite, bez słów, przez całe życie – niezależnie od tego, jak się potoczą losy rodzeństwa.  

Śmiertelna zbieżność losów

Inspektor śledczy John Kerson widział już wiele różnych dziwnych rzeczy, ale to, na co natrafił w policyjnym archiwum było dla niego prawdziwym zaskoczeniem. Kiedy rozpoczął śledztwo w sprawie zamordowania dwudziestoletniej Barbary Forrest nie wiedział, że wprawdzie nie uda mu się znaleźć istotnego dowodu w sprawie, ale za to dostarczy kolejnego argumentu... astrologom.  

Dziewczyny zawsze mogą liczyć na Czarka

Czarek już po raz trzeci przysięgał kobiecie uroczyście, że nie opuści jej aż do śmierci. Czy i tym razem nie dotrzyma słowa? W jego horoskopie widać jak na dłoni, że to nie jest jego ostatnia żona. Sorry, Edyta, tak mówią gwiazdy – my Wam życzymy wszystkiego najlepszego!  

Przestrzeń, wiatr i intelekt

Bliźnięta, Waga i Wodnik to znaki żywiołu powietrza. A ów żywioł symbolizuje ruch, zmianę, relacje międzyludzkie i… wszelkie intelektualne podniety.

Jak usidlić Bliźniaka

Mężczyźni spod znaku Bliźniąt to flirciarze doskonali. Pięknie mówią o miłości, więc zwykle skupiają wokół siebie wianuszek wpatrzonych w nich wielbicielek. Mają tylko jeden drobny defekt: szybko nudzą się partnerkami.

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: