Wyszukiwanie po tagu: rak
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Słucha i dodaje energii

Ewa Wolska z Sosnowca pomaga chorym na raka oraz bezpłodnym. Jednak najważniejsze jest to, że jej rady są jak balsam na duszę.

Antyrakowe menu

80 proc. nowotworów to efekt złej diety i niezdrowego stylu życia. A na to akurat mamy wpływ.

Warto targować się z Bogiem

Aleksa lekarze skazali na śmierć. I lekarz go ocalił. Bo posłuchał głosu, który kazał mu walczyć.

Cytryną w raka!

Niektórzy uważają, że cytryna zakwasza organizm. Nic z tych rzeczy! Działa na odwrót. Ma też wiele innych zalet. Niedawno okazało się, że może być doskonałym orężem w walce z rakiem!

Antyrakowa woda z... lodówki

Wiadomo, że woda to najcenniejszy dla człowieka napój. Ale woda wodzie nierówna.

Rakowi wspak!!!

Już jedna miseczka dziennie twarożku wymieszanego z jogurtem i olejem lnianym ochroni cię przed nowotworami.

Wszystko zaczyna się w głowie

Chcesz wyzdrowieć? Najpierw zapytaj sam siebie, dlaczego chorujesz – mówi Roberto Barnai, znawca rewolucyjnej Germańskiej Nowej Medycyny.

Delikatne podniebienie Raka

Chimeryczny i wymagający, miewa różne zachcianki i kaprysy. Wiele rzeczy mu szkodzi, dlatego często jest na diecie.

Rak modny

Nastroje Raków zmieniają się jak fazy Księżyca. Ich wygląd zależy też od samopoczucia lub cyklu płodności.

Urodziny raka

To będzie twój rok! W urodzinowym prezencie od Jowisza dostaniesz szczęście, szansę na lepsze zarobki i urok, dzięki któremu zdobędziesz, kogo zechcesz. Wykorzystaj to!!!

Piękna Angelina odczarowuje raka piersi

Angelina Jolie znów pokazała swój wyjątkowy charakter. Udowodniła, że gwiazda filmowa jest nie tylko od błyszczenia w światłach fleszy, ale może wykorzystać sławę, by wesprzeć kobiety w mądrej walce o swoje zdrowie i życie.

Ach, ten rak nieborak

Od pierwszych chwil narodzin domaga się głaskania, przytulania i całkowitego poddaństwa. Bo inaczej wpada w ryk, który rozrywa ściany. Albo, co gorsza, popadnie w melancholię i już mu tak zostanie...

Dieta życia

Urszula Dudziak, znana na całym świecie wokalistka jazzowa, po raz pierwszy ujawniła, że zmagała się z poważną chorobą. I jak ta choroba odmieniła jej życie.

Dieta kontra rak

Chorzy na raka muszą przekręcić życie do góry nogami. Kluczem do sukcesu są drobne, ale znaczące zmiany: stylu życia, diety i otoczenia!

Robert Więckiewicz Rak, który potrafi przyłożyć jak Baran

Ten facet ma to coś! Seksowny głos, cyniczny uśmiech i twarz stworzoną do roli zakapiorów. Każdy inny wygląda przy nim jak wymuskany paniczyk. On sam twierdzi, że dzisiaj kocha tylko spokój. Ale gwiazdy nie kłamią: aktor często gra samego siebie.  

Znaki, które są jak dzieci

W zeszłym tygodniu poznaliśmy cnoty Byka i Bliźniąt. Dziś przyszedł czas na Raka, Lwa i Pannę. Śmieszne, ale niekiedy ich zalety wydają się wadami.  

Wieś w blasku jupiterów

Co takiego teraz dzieje się na niebie, że "chłop potęgą jest" (jak napisał Wyspiański), a przynajmniej tak mu się wydaje?  

Chcesz żyć? Przyjeżdżaj!

Świeże powietrze jest wyjątkowo przyjemne. Można się wybrać na spacer po ośnieżonym parku zdrojowym albo po miasteczku. I jeszcze wpaść do "Eweliny", gdzie dobrze dają jeść. Ale to nie jest propozycja dla ludzi, którzy do Nałęczowa przyjechali głodować.  

Doktor Pantellini kontra mafia naukowa

Czy wynalezienie skutecznego i taniego leku na raka nie leży w interesie firm farmaceutycznych?  

Elektroakupunktura - starożytna mądrość i opór elektryczny

Współczesna medycyna, mimo wszystkich swoich osiągnięć, nie zawsze znajduje odpowiedź na pytanie, co nam właściwie dolega. A przecież diagnostyka jest sprawą kluczową. Trafne rozpoznanie schorzenia i jego przyczyn to pierwszy krok do zwycięstwa w nierównej walce z chorobą.  
« Poprzednia strona
Strona z 2

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: