Wyszukiwanie po tagu: modlitwy
Łącznie 6 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Anioły na porodówce

Ukoją lęki, dodadzą sił, wzmocnią aurę. Odpowiedzą na każde wezwanie.

Ochronny parasol z zamów i modlitw

Marta Grzywacz skończyła ekonomię, dostała pracę w banku, jesienią miała wyjść za mąż. Nagle w jej życiu wszystko się zmieniło. Nie przedłużono z nią umowy o pracę, a Adam odszedł praktycznie bez słowa...  

Posługa uzdrawiania

We współczesnym Kościele chorzy mogliby odzyskiwać zdrowie tak, jak to było za czasów Chrystusa i pierwszych apostołów.

Upiór z wymarzonego gniazdka

Siedziałam na ławce w parku i obserwowałam młodą, szczęśliwą parę, bawiącą się z roześmianym dzieckiem. Po chwili tata z synkiem odbiegli, a mama usiadła obok mnie. Spojrzała na książkę leżącą na moich kolanach - a były to "Wyznania egzorcysty" o. Gabriele Amortha. Uśmiechnęła się i powiedziała: "Ja też przeżyłam nawiedzenie. Ale mnie nie pomógł żaden egzorcysta".  

Wojna z Irakiem w przepowiedniach wizjonerów

O wojnie z Irakiem zaczęto mówić po 11 września, a dokładniej - po tym, jak amerykańscy politycy zaliczyli Irak do krajów zagrażających Stanom Zjednoczonym. Niektórzy wiedzieli jednak o niej wcześniej, bo od jakiegoś czasu zaczęła się pojawiać w wizjach i proroctwach.  

Rytuał KALA - oczyszczanie ścieżki dostępu

Wiele osób, które weszły na ścieżkę rozwoju duchowego i rozpoczęły praktykowanie afirmacji, wizualizacji czy modlitw, skarży się, że nic im nie wychodzi, albo wychodzi coś, czego nie chcą. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być kilka. Najbardziej prawdopodobna to zablokowanie (zamknięcie) ścieżki dostępu do Wyższego Ja.  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: