Wyszukiwanie po tagu: romans
Łącznie 17 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Bawidamek i królowa białej rękawiczki

Przeciwieństwa się przyciągają – pytanie: dlaczego i na jak długo?

Plażowa konkurencja

Nawet wybór plażowego ręcznika może zdradzić o nas więcej, niż chcemy...

Bo w Rybach jest seks!

Że wrażliwe są, że emocjonalne, to wiedzą wszyscy. Ale nie można zapomnieć też o wręcz niezwykłym seksapilu Ryb. Właściwie użyty działa jak magia nie z tego świata – wprost zwala z nóg!

Życie i przeznaczenie nie zawsze kopiują seriale

Nie pierwszy raz miłość bohaterów filmu rodzi uczucie aktorów, którzy ich grają. Najsłynniejszą parą, która co rusz pobierała się i rozwodziła poza srebrnym ekranem, byli Elizabeth Taylor i Richard Burton. A jak będzie z Anną i Pawłem z serialu „Pierwsza miłość”?

Och, Piotrek!

Nie da się ukryć, że Piotr Adamczyk urodził się pod gwiazdą flirciarza i romansowicza. Teraz mamy na to ziemskie dowody!

Tomek i jego kobiety

Czy on się kiedyś ustatkuje? – zastanawiają się kolorowe gazety. A my wiemy: przyjdzie kryska na Karolaka.

Mistrz i Katarzyna, czyli romans muzyki z tarotem

Z daleka dochodzą dźwięki ostrego rocka. Na scenie kilku muzyków, sześć wokalistek, a przy klawiszach Katarzyna Gärtner - burza blond włosów, figura młodej dziewczyny, mnóstwo energii - kompozytorka niezapomnianej "Małgośki" śpiewanej przez Marylę Rodowicz, a obecnie liderka swojego zespołu rockowego.  

Hanny Smoktunowicz manewry miłosne

Jej romans z Tomaszem Lisem wywołał skandal. Znów rozbiła małżeństwo i zabrała ojca dzieciom – komentowano. To prawda. Piękna Hanna po raz trzeci zmieniła partnera. Ale nie robi tego dla zabawy, tylko z głodu miłości. Wyraźnie widać to w jej horoskopie.  

Letni pożar zmysłów

Podczas wakacji każdy ma ochotę na flirt. To, czy okaże się on tylko niewinną grą, czy zakończy namiętną nocą, zależy od tego, czy umiejętnie poprowadzimy erotyczną grę. Pomoże nam w tym wiedza o znakach zodiaku.  

Romans jest im pisany

Od kiedy na gorącej, egipskiej plaży przyuważono, jak Janusz Maksymiuk namiętnie wciera olejek w plecy Sandry opalającej się z nagim biustem, plotkuje się, co też łączy mocno wypukłego nieco niżej Janusza Maksymiuka, wiceszefa Samoobrony, z seksowną, o połowę młodszą od niego posłanką.  

Skazani na wakacyjne romanse

Gdy nadchodzi lato, czujemy, że krew żywiej krąży nam w żyłach, a w głowie mamy tylko flirty, romanse i miłość. Nasze ciało aż drży z niezaspokojonych żądz.  

Czy Nergal zrobi z Dody satanicę

Tego lata Dodzie brakuje wielkiego różowego przeboju, a jej koncerty w coraz mniejszych miastach przyciągają coraz mniejszą uwagę. Plotkowano nawet, że zamierza opuścić Polskę lub że niebawem zdecyduje się na radykalną zmianę stylu. Królowa skandali nie byłaby sobą, gdyby dała mediom od siebie odpocząć. W branży pop kilka miesięcy ciszy to medialna śmierć.

Dziewczyny zawsze mogą liczyć na Czarka

Czarek już po raz trzeci przysięgał kobiecie uroczyście, że nie opuści jej aż do śmierci. Czy i tym razem nie dotrzyma słowa? W jego horoskopie widać jak na dłoni, że to nie jest jego ostatnia żona. Sorry, Edyta, tak mówią gwiazdy – my Wam życzymy wszystkiego najlepszego!  

Panna na balecie

Odmówił seksu Dodzie, ale musiał mieć chyba okazję, by to zrobić. Dementuje plotki o kolejnym romansie z 21-letnią Syryjką Nadine Jumah i 25-letnią Kają Śródką. Borys Szyc nie stroni od pięknych kobiet, ostro imprezuje, ale wciąż jest sam, mimo że desperacko naraża na szwank kilka części ciała naraz – serce, głowę, wątrobę i… cztery litery.

Jak usidlić Bliźniaka

Mężczyźni spod znaku Bliźniąt to flirciarze doskonali. Pięknie mówią o miłości, więc zwykle skupiają wokół siebie wianuszek wpatrzonych w nich wielbicielek. Mają tylko jeden drobny defekt: szybko nudzą się partnerkami.

Romans z kasą w tle

Połączyła ich miłość i chciwość. Jednak Pluton pokrzyżował im plany. Czy ich związek przetrwa ciężką próbę?

Kayah w miłosnym trójkącie

Nie ma szczęścia w miłości, kobieta samotna – tak plotkuje się o niej od lat. Nie dajmy się zwieść temu gadaniu!

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: