Zuzu Toys - Książki

Wyszukiwanie po tagu: terapie
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Tańcz i ciesz się życiem

Złość. Smutek. Lęk. Żal... Skutecznie potrafią zatruć życie. Odtrutką może okazać się taniec radości.

Zdrowie prosto z wahadła

Można nim nie tylko wróżyć czy znajdować szkodliwe miejsca w domu i pracy. Można nim także uzdrawiać.

Uzdrawiające szczeliny

Chcesz pozbyć się choroby, zmartwień i grzechów? Idź po pomoc do skał! Przeciskanie się przez ich pęknięcia potrafi czynić prawdziwe cuda.

Zaprogramuj się na nowo

Umysł niczym komputer przechowuje wiele śmieci. Jeśli się go oczyści, pojawiają się nowe możliwości. I zdrowie! – przekonuje terapeuta Mariusz Wieczorek.  

Akcja detoksykacja!

Organizm człowieka nie pozostaje obojętny na spaliny, środki czystości, konserwanty i barwniki. Efekt? Zmęczenie, ociężałość, kłopoty z trawieniem. Rozwiązanie: wiosenna detoksykacja!

Narysuj mandalę i odkryj spokój

Nie musisz umieć malować! Po prostu chwyć za kredki i zacznij tworzyć kreatywne mandale. Rozwiniesz intuicję, wyciszysz rozbiegane myśli, poprawisz swoje relacje z otoczeniem, odzyskasz radość życia.

Rodzinne drzewo odnajdzie twoją karmę

Poznając błędy przodków, możesz uniknąć własnych. I cieszyć się szczęściem!

Ryodoraku

Stan zdrowia pani Justyny pogarszał się z dnia na dzień. Cierpiała na bezsenność, miała problemy z trawieniem, bolała ją głowa, często się przeziębiała. Badania lekarskie wykazały, że wszystko jest "w normie". Pacjentki wcale to nie uspokoiło, dlatego zdecydowała się odwiedzić Arkadiusza Adamca.  

Wymasowany Ból

Wystarczy przez kilka minut masować odpowiedni punkt na stopie lub dłoni, by pozbyć się chronicznego bólu głowy, brzucha, nerek.

Terapeuci z głębi mórz

Już sam widok tych zwierząt sprawia, że na twarzy mimowolnie pojawia się uśmiech. Delfiny potrafią jednak nie tylko bawić, ale także koić skołatane nerwy i leczyć.  

Emilki mogło nie być

Czy bioterapia jest sposobem na bezpłodność? Urodzenie się Emilki było dla rodziców cudem, bo jak inaczej nazwać pojawienie się na świecie dziecka, w którego narodziny dawno zwątpili?

Dialog z wyższym ja

Usłyszałam kiedyś ciekawą historię: pewna dziewczyna opowiadała, że jako nastolatka wywoływała duchy. Udało jej się nawet skomunikować z jakąś energią. Ta oznajmiła jej: "Powinnaś być tu zamiast mnie". Odtąd dziewczyna czuje nieustanną obecność czegoś niepokojącego obok siebie. Bez chwili wahania dałam jej numer telefonu Danuty Stopieńskiej.

I oby żyli długo i szczęśliwie

Kiedy ludzie biorą ślub, są pewni, że ich uczucie przetrwa do grobowej deski, potem jednak wielu z nich spotyka się w sali sądowej, gdzie walczą o opiekę nad dziećmi czy pieniądze. Marzenia prysły. Czy musiało tak być?  

Terapia dla czworonoga

Jak leczyć pacjentów, którzy ani myślą opisywać swoje dolegliwości, a na dodatek rzucają się z kłami na wyciągniętą w ich stronę pomocną dłoń?  

Portrety dusz

Celem Elizy Kunz jest pomaganie innym. Dzięki swojemu mistrzowi Sri Sri Raviemu Shankarowi odnalazła własne miejsce w życiu. Nie zadaje już pytań, nie zastanawia się, nie błądzi. Po prostu wie.

Odmładzająca moc piramid

Młoda kobieta stoi we wnętrzu piramidy. Ma zamknięte oczy, delikatnie się uśmiecha, wydaje się, że straciła kontakt z rzeczywistością. Po chwili terapeutka chwyta ją delikatnie za ramię. Czas przerwać zabieg.  

"Dotknięcie wiatru" czyli zimowe odchudzanie

Aura zniechęca do długich spacerów. Nawet nie chce się wyściubić nosa z domu. Niestety, konsekwencją braku ruchu jest szybka zmiana sylwetki... Ale to jeszcze nie powód, aby załamywać ręce.  

Igiełki radości

- Lekarz przepisywał mi ogromną ilość leków obniżających ciśnienie, kazał uważać na serce - wspomina Janina Szulc z Poznania. - Łykałam tabletki, stosowałam dietę, dużo odpoczywałam, ale cały czas miałam kłopoty z krążeniem. W końcu przyjaciółka zachęciła mnie do meridianoterapii.  

Delfiny nauczyciele ludzkości

W jednej z najstarszych legend Aborygenów opowiada się o tym, że dawno temu, gdy ludzie jako gatunek mieli niewielkie szanse na przetrwanie, z systemu Syriusza przybyły na Ziemię wieloryby i delfiny. Wieloryby miały się poświęcić, by ludzie mogli żyć w dobrobycie, a delfiny miały nam pomóc w ewolucji.  

Biorezonans - odnalezione panaceum

Łykasz pigułkę i wszelkie dolegliwości ustępują. To, niestety, tylko marzenia. Co zrobić, gdy leki nie skutkują lub są dla nas niewskazane? W takich wypadkach szansą na odzyskanie zdrowia może być terapia biorezonansowa.  
« Poprzednia strona
Strona z 2

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: