Wyszukiwanie po tagu: związek
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Miłość ery internetu

Uważasz, że nigdy nie trafisz na swoją drugą połówkę? Zazdrościsz tym, którym telewizja znajduje partnerów? Obudź się – mamy w XXI wiek!!!

A żeby go szlag...

Karinę opuścił mąż dla innej. Z żalu i złości wyklinała go i płakała. A potem zwaliły się na nią wszystkie nieszczęścia świata.

Żeby był wierny...

Boisz się, że twój partner cię zdradzi, i chcesz, by był ślepy na wdzięki innych pań/panów?

Nic na siłę

Czasami tak bardzo chcemy kochać, że nie zwracamy uwagi na to, co mówi nam nasza aura: to nie jest człowiek dla ciebie. I sami sobie fundujemy rozczarowanie.

Po czym poznać, że to jest miłość?

Wydawałoby się, że to takie oczywiste – jedno mówi drugiemu, że kocha, i wszystko jest jasne. Jednak nie ma recepty, jak miłość znaleźć i, co równie istotne, jak ją później utrzymać.

Pozwól sobie na zmianę

Nie ma przesady w powiedzeniu, że prowizorka jest najtrwalszą budowlą świata. Tkwimy w starych układach i dziwimy się, że życie jakoś się dziwnie plecie. A wystarczy niewielka zmiana, aby z nową energią rozpocząć nowy rozdział...

Całuj się pod jemiołą

28 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Całowania. Aby pocałunek miał większą siłę, trzeba się pocałować pod jemiołą.  

Mistrz i Kamila, czyli Państwo Łapiccy

Czy 86-letni facet może brać za żonę dziewczynę młodszą o 60 lat? Czy to jest miłość czy wyreżyserowany układ? A może jedno i drugie? Jeśli tak, to kto na tym korzysta?  

Renata Dancewicz seks, brydż i zero kościoła

Aktorka, feministka, brydżystka i ateistka. W ultrakatolickiej Polsce nie ukrywa, że jej dziecko nie chodzi na religię. A jeszcze przyznaje się do tego, że chodzi na parady gejów i popiera prawo kobiet do aborcji. Co daje jej taką siłę do życia pod prąd?  

Agnieszka Dygant - Niania Frania to supermama!

W serialu „Niania” Agnieszka Dygant była szaloną, ale czułą opiekunką trojga dzieci milionera Skalskiego. Teraz, po urodzeniu synka, sama musi się sprawdzić w roli mamy! Da radę, czy zatrudni… niańkę?  

Edyta Herbuś czyli spełniony sen Kopciuszka

Jest śliczna, więc niektórzy uważają ją za głupiutką tancereczkę. Ale niech ci zazdrośnicy pokażą inną dziewczynę, która w ciągu kilku lat zrobiła większą karierę!

Damy i dżentelmeni

Na pewno wiesz, jak używać widelca i kiedy mówić „proszę” oraz „dziękuję”. Ale czy zawsze pamiętasz, by uprzejmie i delikatnie traktować swego partnera/swoją partnerkę nie tylko w dzień, ale i w nocy? Rozwiąż nasz test i przekonaj się, czy jesteś dobrze wychowana/y przez całą dobę.  

Ożywczy dotyk młodości

Czego potrzebuje dojrzała kobieta do szczęścia? Romantycznej miłości, namiętności i odrobiny szaleństwa, które sprawi, że znów poczuje się młoda i trochę... niegrzeczna.  

Robert Więckiewicz Rak, który potrafi przyłożyć jak Baran

Ten facet ma to coś! Seksowny głos, cyniczny uśmiech i twarz stworzoną do roli zakapiorów. Każdy inny wygląda przy nim jak wymuskany paniczyk. On sam twierdzi, że dzisiaj kocha tylko spokój. Ale gwiazdy nie kłamią: aktor często gra samego siebie.  

Kwiaty powiedzą o miłości

Kiedy wiosna buchnie majem i ożywia się przyroda, również w naturze ludzkiej górę biorą zmysły, rośnie apetyt na miłość. Kwiatowa wróżba może pokazać, jakie mamy szanse na udany związek.

Miłość karmiczna

Barbara była w rozterce. Na urlopie poznała fascynującego mężczyznę i dotychczasowy związek stracił sens.

Anna Przybylska nie weźmie ślubu

Dwójka dzieci i osiem lat bez ślubu? Wszyscy krzyczą, że tak nie wypada. A aktorka Anna Przybylska i piłkarz Jarosław Bieniuk śmieją się z tego.

Tomek i jego kobiety

Czy on się kiedyś ustatkuje? – zastanawiają się kolorowe gazety. A my wiemy: przyjdzie kryska na Karolaka.

Kosmiczna plotka

Astrologia nie tylko zagląda w przyszłość, ale i... w nasze charaktery!  

Klątwa silnej

Jest śliczna, ciepła, interesująca. Dlaczego więc nadal nie ma ukochanego mężczyzny? Nie chce się wiązać, czy się boi? A może to mężczyźni boją się jej?  
« Poprzednia strona
Strona z 3

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: