Wyszukiwanie po tagu: leczenie
Łącznie 14 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Temprana: ucisk, który leczy

Kiedy terapeuci konwencjonalni rozkładają bezradnie ręce, refleksolog Robert Przybyś z Warszawy bierze niepełnosprawnych w swoje i dosłownie stawia ich na nogi.

Homeopatia działa!

Wielu ludzi najpierw stosuje leki homeopatyczne, a dopiero gdy nie zadziałają, idzie do lekarza.

Niezwykła podróż do zdrowia

Brandon Bays twierdzi, że każdy z nas ma w sobie moc samouzdrawiania. Sęk w tym, by we własnej głowie znaleźć do niej drogę…

W czakrach skrywa się moc

W twoim ciele jest siedem punktów energetycznych zwanych czakrami. Jeśli działają bez zarzutu, jesteś szczęśliwa. I zdrowa!

Depresję zaatakuj rybą i lnem

To nie żart! Zawarte w nich kwasy omega-3 poprawiają nastrój. Są na to dowody!

Kandydoza - choroba nierozpoznana

Ciągle czujesz zmęczenie. Mimo senności masz kłopoty z zasypianiem. Myślisz na zwolnionych obrotach i zapominasz o ważnych sprawach. Rzucasz się na słodkości niczym wygłodniały wilk, ale energii Ci nie przybywa.

Ryodoraku

Stan zdrowia pani Justyny pogarszał się z dnia na dzień. Cierpiała na bezsenność, miała problemy z trawieniem, bolała ją głowa, często się przeziębiała. Badania lekarskie wykazały, że wszystko jest "w normie". Pacjentki wcale to nie uspokoiło, dlatego zdecydowała się odwiedzić Arkadiusza Adamca.  

Moja religia - refleksologia

Choroba atakuje wtedy, gdy ciało jest na nią podatne. Możliwe jest jednak takie jego wzmocnienie, by zawsze mogło przeciwstawić się chorobie.  

Odchudzanie choroby, czyli o głodówce leczniczej

O tym, że człowiek żyje z jednej czwartej swego pożywienia, a z pozostałych trzech czwartych żyją lekarze - wiedziano już przed wiekami. Niestety, w dobie supermarketów "zanikły" głodne przednówki. Teraz nasz problem polega na tym, że nie umiemy odłożyć łyżki we właściwym czasie.  

Powód do życia

Gdy Magda była już po Tamtej Stronie, kobieta-motyl powiedziała: to nie twój czas...

Zioła ojca Grzegorza

Był jednym z najwybitniejszych polskich zielarzy. Udzielił porad tysiącom pacjentów. Opracował dwadzieścia, wciąż dostępnych, preparatów ziołowych.  

Akupunktura nie dla każdego

Akupunktura uchodzi u nas za "sztandarową" metodę leczniczą medycyny chińskiej. Tymczasem w Chinach stanowi zaledwie 20% zabiegów przywracających prawidłowe krążenie energii życia chi w organizmie. Chińczycy częściej leczą się dietą, ziołami i masażami.  

Widmo pasożyta

Jeśli wciąż chorujemy, a leczenie nie przynosi rezultatów, powodem dolegliwości mogą być... pasożyty.

Modlitwa o zdrowie

Uzdrawianie modlitwą stało się faktem naukowym! Czy kryją się za nim prawa fizyki kwantowej?  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: