Wyszukiwanie po tagu: akupresura
Łącznie 12 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Połóż nacisk na zmarszczki

I to dosłownie: uciskaj zmarszczki, a mniej wydasz na kremy i wizyty u kosmetyczki.

Akupresura w podróży

Czasami ból głowy czy pleców zaskakuje nas w najmniej stosownym momencie. Na szczęście odpowiedni ucisk potrafi błyskawicznie usunąć przykre dolegliwości.

Kiedy burza uderza do głowy

Odkrycie uczonych ujawniło, że gdy na niebie błyska, to wiele osób odczuwa silne migreny. Na szczęście można im zaradzić.

Gdy pęka ci głowa…

Tym razem spróbuj nie brać tabletek. Często to one są przyczyną bólu! Wypróbuj za to naturalne metody kojenia cierpienia.  

Zdrowie zaczyna się od stóp

Masując podeszwy stóp, możesz nie tylko zapiszczeć z rozkoszy, ale też nie dopuścić do przeziębienia, pozbyć się męczącego kaszlu czy złagodzić ból zatok. Poznaj siłę akupresury, najprzyjemniejszej kuracji pod słońcem!

Metoda na ból głowy

Boli głowa? Ściśnij stopę! Nie, nie żartujemy!!

Masuj i wzrok podrasuj

Dotyk uzdrawia, mędrcy z Państwa Środka wiedzą to od lat! Wystarczy opuszkami palców zrobić kilka kółek wokół oczu i polepszyć ostrość widzenia.

Pokonaj ból głowy

Szybko, łatwo i skutecznie. Sięganie po tabletkę to ostateczność, wpierw wypróbuj domowe sposoby i rozpraw się z bólem w try miga.

SU-DŻOK: Zdrowie na dłoni

Profesor Park Jae Woo urodził się w Seulu, ale metoda leczenia, którą opracował zaledwie 8 lat temu, znana jest już na całym świecie. W Rosji stosują ją powszechnie lekarze pogotowia ratunkowego! Metodę tę można streścić w jednym zdaniu: dłoń jest odwzorowaniem całego naszego ciała. I uciskając na niej odpowiednie punkty, można leczyć niemal wszystkie zaburzenia.  

Diagnoza ze szczęki

Psujący się ząb mądrości może spowodować chorobę serca, chora jedynka może wywoływać dolegliwości nerek. A czasem wystarczy usunąć chory siekacz, by... wyleczyć się z bezpłodności.  

Przeżył własną śmierć

Andrzej Kubicki w swojej pracy wykorzystuje wiedzę starożytnej medycyny indyjskiej i chińskiej. Terapię dostosował jednak do potrzeb współczesnego człowieka Zachodu, który doświadcza nieustannego stresu, prowadzi "siedzący" tryb życia i niezdrowo się odżywia.  

Walka o oddech

Astma najczęściej przychodzi nocą. Pojawia się w postaci duszności, ataków kaszlu. Chory łapie powietrze i czuje się jak ryba wyjęta z wody. Walczy z całych sił, desperacko, bo oddech to życie.  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: