Wyszukiwanie po tagu: malarstwo
Łącznie 6 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Przyjaźnią malowane

Nie każdy ma szczęście do prawdziwych przyjaciół. Ale nie Ewa Hogren, malarka „bratnich dusz”.

Pomaluję twój świat

Mandale Alicji Mai są jak kosmiczne puzzle. Jednemu dodają zdrowia, drugiemu znajdują miłość, kolejnemu prostują życiowe ścieżki.

Obrazy, które uzdrawiają duszę i ciało

Najsłynniejszym obrazem energetycznym był portret Doriana Graya z powieści Oscara Wilde’a. Przejmował na siebie upływające lata, pozwalając, by Gray pozostawał młody i fizycznie nieskażony złem, jakie czynił. W rzeczywistym świecie istnieją natomiast obrazy, które emanują niezwykłą energią ich twórców i sprawiają, że poddani ich wpływowi ludzie odmieniają swoje życie.  

Kobieta, która zmienia brzydkie kaczątka w łabędzie

Jest scenografem i malarką. Od kilkunastu lat prowadzi też warsztaty na temat twórczego rozwoju oraz symboliki i interpretacji snów. Jest również wróżką, a może i czarodziejką, bo za pomocą wymyślonych przez siebie kart nie tylko przepowiada przyszłość klientom, ale także zmienia ich życie.  

Malarz innego wymiaru

Czy to, co namalował Hieronim Bosch na swoich zdumiewających obrazach, świadczy jedynie o jego rozbuchanej wyobraźni?  

Maluj i bądź wolny

Andrzej, jeden z tysiąca uczestników warsztatów vedic art, w ciągu zaledwie 20 minut podjął decyzję o zmianie mieszkania. Po godzinie znalazł nowe lokum. A po miesiącu nową pracę. O wiele lepiej płatną niż kiedykolwiek marzył.

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: