Wyszukiwanie po tagu: nów
Łącznie 7 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Czas, by zacząć wszystko od nowa

Zwracaj uwagę na nów Księżyca! Otacza nas wtedy magiczna energia, która wzmacnia nasze dusze, oczyszcza z toksyn ciało i zachęca do ważnych zmian!

Nów Księżyca – rodzimy się na nowo

1 czerwca o godz. 23.04 wypada nów Księżyca.  

Księżycowe rytuały

Chcesz, aby wzrastało twoje powodzenie, przybywało ci pieniędzy i poprawiała się kondycja? Wykorzystaj niezwykły czas nowiu Księżyca.

Wyśnij miłość

3 lutego o godz. 3.32 Księżyc znajdzie się w nowiu w znaku Wodnika. Dlatego obok łóżka połóż notatnik, bo tej nocy sny mogą ukazać ci oblicze ukochanego!  

Nów - pora oczyszczenia

Życie pod rządami Luny nie jest proste. Te wahania nastrojów, znienacka obrzmiałe, ciężkie ciała, dziwne pragnienia podczas pełni, stresy podczas nowiu. Jak sobie z tym radzić?  

Czas na podróżowanie

Czarna seria katastrof lotniczych rozpoczęła się całkiem niewinnym wypadkiem samolotu, który dzień przed wejściem Merkurego w „ruch wsteczny” rozbił się tuż przy berlińskim Reichstagu. Zginęła jedna osoba.  

Życie pod dyktando księżyca

Księżyc zmienia się w 29,5-dniowych cyklach. I może trudno w to uwierzyć, ale nasze życie, nasza aktywność, nasze zdrowie - wszystko to jest podporządkowane temu, czy Srebrny Glob jest w pełni czy w nowiu, rośnie czy maleje.  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: