Wyszukiwanie po tagu: powietrze
Łącznie 14 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Dlaczego burza psuje jedzenie?

Czy wasze babcie w pochmurne dni też nie gotowały zup ani nawet mięsnego wywaru?...

Witaminy z powietrza

Im więcej ich wokół nas, tym czujemy się zdrowsi. Choć nie widać ich gołym okiem, unoszą się wszędzie. To aniony, bardzo trafnie nazwane witaminami powietrza. 

Wróżebne żywioły

Miłość, kariera, a może daleka podróż? Skup się, odetchnij głęboko i... poznaj swoją przyszłość.

Zielone filtrowanie

Zimą, kiedy rzadziej otwieramy okna, powietrze w domu może stać się niezdrowe i suche niczym na Saharze. Ale właściwe rośliny potrafią je oczyścić i nawilżyć!

Posolone powietrze

Masz kłopoty ze snem, ogólną niemoc, migreny? Weź głęboki oddech, aniony już lecą na pomoc!

Specjalne miejsce do czarów

Jeśli stosujesz rytuały z naszego tygodnika, powinnaś to robić na magicznym ołtarzu czterech żywiołów. Podpowiadamy, jak go przygotować.

Tłuszcz out!

Przed plażowaniem powinnaś schudnąć, bo tylko tak zaczarujesz otoczenie. Nasza nowa dieta zgodna z filozofią chińską odmieni cię ekspresowo!

Głębia gołębia

Gołąbek pokoju, gołąbek miłości… Ale też objawienie Ducha Świętego. Niezwykły to ptak, który w wizjach mówi: twoje problemy się rozwiążą!

Cztery żywioły człowieka

Człowiek, który emanuje spokojem wewnętrznym, jest psychicznie poukładany, przyciąga dobre energie i przyjaznych ludzi. W życiu mu się wiedzie, okazje same pchają mu się w ręce. Spokój duszy wpływa też na organizm - choroby się go nie imają. Jak jednak osiągnąć ten stan ducha?  

Tajemnicza liczba cztery

Są cztery żywioły - to wiemy, ale że jest Czwórca Święta - tego nikt by się chyba nie spodziewał...  

Jakim jesteś żywiołem

Często obserwuję, jak bardzo jesteśmy krytyczni w ocenie stylu życia innych. Przez swój pryzmat patrzymy na cudze potrzeby i tęsknoty. Tymczasem koncepcja, według której jesteśmy reprezentantami jednego z czterech różnych żywiołów: Ognia, Wody, Ziemi i Powietrza - uwidacznia, że tak naprawdę każdy z nas ulepiony jest z innej gliny. Mamy prawo różnić się od siebie  

Żywiołowe prezenty

Znaki zodiaku przynależą do żywiołów: ognia, wody, ziemi i powietrza. Te, którą są we władaniu tego samego żywiołu, mają pewne cechy wspólne. Jeśli znasz żywioł osoby, którą chcesz obdarować, podpowiemy Ci, jaki prezent sprawi jej największą frajdę.

Żywioły a polityka

Z czym porównać ustroje państwowe? Ze znakami zodiaku? Z planetami? Można, owszem, ale wydaje mi się, że najbardziej kształcące będzie porównanie ich z czterema żywiołami. Taka kolej rzeczy jest najbardziej naturalna. Zacznijmy od żywiołu Ognia.  

Przestrzeń, wiatr i intelekt

Bliźnięta, Waga i Wodnik to znaki żywiołu powietrza. A ów żywioł symbolizuje ruch, zmianę, relacje międzyludzkie i… wszelkie intelektualne podniety.

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: