Wyszukiwanie po tagu: nieśmiertelność
Łącznie 5 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Czy czeka nas drugie życie?

Wieczna uczta, uniwersytet wcieleń, a może rozpłynięcie się w kosmicznej Nadświadomości? Co wybierasz?

Programujemy wieczną młodość

Zawsze kochaliśmy legendy o źródle młodości i zdrowia, o boskiej ambrozji zapewniającej wieczne życie... Człowiek nie byłby człowiekiem, gdyby nie zechciał tych legend urzeczywistnić. Jak?

Czym jest reinkarnacja

Reinkarnacja kojarzy się z Indiami - bo w tym kraju wierzy się, że po śmierci ludzie rodzą się powtórnie i przez niezliczone tysiąclecia wciąż i wciąż wracają na ten świat. Najstaranniej teoretycznie reinkarnacja została rozpracowana w buddyzmie, którego założyciel, Budda Śakjamuni, żył pod Himalajami na pograniczu dzisiejszych Indii i Nepalu.

Trzy kroki do nieśmiertelności

Sklonowanie człowieka to krok pierwszy - wyjaśnił w wywiadzie dla Informacyjnej Agencji Radiowej. Drugim krokiem będzie przyspieszenie klonowania tak, aby dojrzałego sklonowanego człowieka otrzymywać w kilka godzin. Trzeci krok - zdaniem Raela - nastąpi za około 20-25 lat. Będziemy mogli wtedy przekazywać klonom naszą świadomość, charakter, doświadczenie i wychowanie. A wtedy będziemy żyć wiecznie i nigdy nie dotkną nas żadne choroby.

Uodpornieni na lęk

Doświadczenie śmierci klinicznej zmienia ludzi. Ci, którzy ją przeżyli, lepiej sobie potem radzą z problemami w życiu, nie boją się ryzykować, nie lękają się też śmierci.  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: