Wyszukiwanie po tagu: ogień
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Uratował nas duch taty

Ich stary dom z gliny w okamgnieniu stanął w płomieniach. Chwilę przedtem kobieta usłyszała wyraźny głos: – Córeczko, uciekajcie, pali się! To krzyczał jej nieżyjący ojciec.

Rozpal ogień w żołądku

Ajurweda głosi: „jesteś tym, jak trawisz”. I oznacza to tyle, że lekkie trawienie to podstawa dobrego samopoczucia.

Człowiek w ogniu

Latem 2013 roku świat obiegła sensacyjna wiadomość o dziecku, które cierpi na spontaniczny samozapłon. Na czym polega tajemnica tego zjawiska?

Wróżebne żywioły

Miłość, kariera, a może daleka podróż? Skup się, odetchnij głęboko i... poznaj swoją przyszłość.

Masaż ogniem

Czy można z człowieka zrobić płonącą pochodnię? Można! Nie tylko to przeżyje, ale łechtany jęzorami ognia i osnuty ziołowymi oparami odzyska zdrowie i urodę.

Sobótkowe czary

Pragniesz miłości, zdrowia i dobrobytu? W sobótkę, w noc z 21 na 22.06, odpraw starodawne rytuały. Wtedy sprzyja ci cały kosmos, a magia ma wyjątkową siłę!!!

Moc ognia i Wody

Szkoła czarownic  

Beltaine - czas spełniania marzeń!!

30 kwietnia, po zachodzie słońca, zaczyna się największe, najradośniejsze magiczne święto roku. To czas na wszelkie czary przywołujące to, czego najbardziej teraz potrzebujemy!

Specjalne miejsce do czarów

Jeśli stosujesz rytuały z naszego tygodnika, powinnaś to robić na magicznym ołtarzu czterech żywiołów. Podpowiadamy, jak go przygotować.

Tłuszcz out!

Przed plażowaniem powinnaś schudnąć, bo tylko tak zaczarujesz otoczenie. Nasza nowa dieta zgodna z filozofią chińską odmieni cię ekspresowo!

Noce ognia i wody

Przed nami najbardziej magiczne dni w roku... To najlepsza pora, by spełnić swe najskrytsze marzenia!!!

Niech ogień płonie

W nocy z 30 kwietnia na 1 maja obchodzimy sabat Beltaine – najbardziej radosne ze wszystkich pogańskich świąt.

Ludzie spod znaku ognia

Ogień jest zapalczywy i gwałtowny. Może wybuchnąć znienacka i wymknąć się spod kontroli. Płomienie strzelają w górę i nic nie jest w stanie ich zatrzymać. Podobną naturę mają zodiakalne Barany, Lwy i Strzelcy.

Cztery żywioły człowieka

Człowiek, który emanuje spokojem wewnętrznym, jest psychicznie poukładany, przyciąga dobre energie i przyjaznych ludzi. W życiu mu się wiedzie, okazje same pchają mu się w ręce. Spokój duszy wpływa też na organizm - choroby się go nie imają. Jak jednak osiągnąć ten stan ducha?  

Łaźnia duchów

Zachodzi słońce. Zaraz zacznie się ściemniać. Po gorącym dniu robi się chłodno. Na równinie stoi ni to namiot, ni to igloo, w kształcie kopuły. Wkrótce przybędą tam duchy.

Tajemnicza liczba cztery

Są cztery żywioły - to wiemy, ale że jest Czwórca Święta - tego nikt by się chyba nie spodziewał...  

Próba ognia i wody - czyli jak myśl staje się ciałem

Coraz częściej podczas spotkań ezoterycznych organizuje się przejście przez ogień.  

Zjadający towarzysze

Tę obrazową nazwę nadawali Kahuni wszelkim duchom, demonom oraz negatywnym myślom. Rozumiemy, że duchy i demony objadają ludzi z energii, ale dlaczego to określenie przysługiwało również złym myślom?  

Jakim jesteś żywiołem

Często obserwuję, jak bardzo jesteśmy krytyczni w ocenie stylu życia innych. Przez swój pryzmat patrzymy na cudze potrzeby i tęsknoty. Tymczasem koncepcja, według której jesteśmy reprezentantami jednego z czterech różnych żywiołów: Ognia, Wody, Ziemi i Powietrza - uwidacznia, że tak naprawdę każdy z nas ulepiony jest z innej gliny. Mamy prawo różnić się od siebie  

Ogniu krocz ze mną

Pięciometrowy, szeroki rów wypełnia tlące się drewno. Bucha żar. Faluje nagrzane powietrze. Stłoczeni przy ogrodzeniu z lin turyści nie kryją podniecenia. Za chwilę staną się świadkami czegoś, co nie ma prawa się zdarzyć...  
« Poprzednia strona
Strona z 2

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: