Wyszukiwanie po tagu: Baran
Łącznie 12 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Baran: panowanie nad materią

Miesiąc Barana 20.03–19.04 jest czasem cudów. Teraz możesz osiągnąć to, czego pragniesz!

Przebojowy styl Barana

Po co ubierać się zgodnie z energią znaku zodiaku? Po to, by czuć się doskonale w swojej skórze i wydobyć na wierzch wszystkie atuty!

Jadłospis dla Barana

Żyje szybko, na wysokich obrotach i często nie starcza mu czasu na gotowanie...

Za Baranem naprzód marsz!

Bywa trudny, głośny i agresywny, ale nie ma w nim ani śladu fałszu. To urodzony zwycięzca i przywódca. Warto dobrze z nim żyć, bo bliskim osobom uchyli nieba!

Życie i przeznaczenie nie zawsze kopiują seriale

Nie pierwszy raz miłość bohaterów filmu rodzi uczucie aktorów, którzy ich grają. Najsłynniejszą parą, która co rusz pobierała się i rozwodziła poza srebrnym ekranem, byli Elizabeth Taylor i Richard Burton. A jak będzie z Anną i Pawłem z serialu „Pierwsza miłość”?

Krzysztof Rutkowski. Baran, który kobiety kręci

Trzy żony. Niedawna narzeczona, która dla niego zrzuciła habit. I całkiem nowa – jej koleżanka z klasy. A wokół grono rozkochanych wielbicielek... Co te kobiety w nim widzą?

Po rozwodzie z czterema facetami spada na cztery łapy

Śmiech ma tak głośny, charakterystyczny i zaraźliwy, że obcy ludzie pytają, czy mogą go nagrać jako dzwonek w telefonie. Właśnie pożegnała się z kabaretem, bo postawiła na karierę solo. Niektórzy pytają: czy da radę? A widzieliście kiedyś ognistego Barana, któremu by się nie udało?!  

Ksiądz, o którym marzą Polki

Wszystkie chciałyśmy się u niego leczyć, teraz marzymy, aby nas spowiadał. Bo Artur Żmijewski, gdy tylko pojawia się na ekranie, przyciąga nas do siebie jak magnes.  

Ludzie spod znaku ognia

Ogień jest zapalczywy i gwałtowny. Może wybuchnąć znienacka i wymknąć się spod kontroli. Płomienie strzelają w górę i nic nie jest w stanie ich zatrzymać. Podobną naturę mają zodiakalne Barany, Lwy i Strzelcy.

Łańcuszek z cnót

Łatwo jest układać czarne horoskopy i pisać tylko o wadach znaków zodiaku. Ale przecież każdy z nich ma też zalety i cnoty! Warto je przypomnieć.

Jak lubi mieszkać Baran

Aby czuć się dobrze w swoim M-ileś tam, Baran potrzebuje przede wszystkim przestrzeni i światła, dlatego każdą przeprowadzkę zaczyna od bezwzględnej czystki.  

Odważny jak Baran

Znak Barana symbolizuje odrodzenie oraz nowe życie. I według astrologów aż kipi energią. Właśnie nadchodzi jego czas...

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: