Wyszukiwanie po tagu: pokój
Łącznie 6 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Wybaczam ci kochanie

Wystarczy nagłe spięcie z partnerem albo przyjaciółką i kłótnia gotowa. A potem co?

Spokój w sercu odmładza

Choć brzmi to banalnie, serce funkcjonuje dobrze tylko wtedy, gdy ma w sobie dobre uczucia. Złość, zazdrość, smutek i żal wpędzają je w chorobę.

Święto Mandali Pokoju

W czwartek 3 lipca w gmachu Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie otwarto wystawę mandal, namalowanych 13 kwietnia przez Czytelników Gm podczas wspólnej medytacji poświęconej zachowaniu pokoju na świecie.

Wojna z Irakiem w przepowiedniach wizjonerów

O wojnie z Irakiem zaczęto mówić po 11 września, a dokładniej - po tym, jak amerykańscy politycy zaliczyli Irak do krajów zagrażających Stanom Zjednoczonym. Niektórzy wiedzieli jednak o niej wcześniej, bo od jakiegoś czasu zaczęła się pojawiać w wizjach i proroctwach.  

Światło znaczy miłość

Czym jest światło? Ciepłem, dobrem, miłością, Bogiem? A może wszystkim naraz? Tak mówi Autori, nauczyciel duchowy z Nowej Zelandii, podczas "Kongresu Światła".

Dalajlama inne oblicze Raka

Zawsze uśmiechnięty i promieniujący spokojem. Kiedy mówi o ukochanym Tybecie, w jego oczach zapala się ogień. Bo Dalajlama nie jest typowym, nieśmiałym Rakiem. Tego duchowego przywódcę Tybetańczyków gwiazdy obdarzyły niezwykłą charyzmą.

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: