Wyszukiwanie po tagu: Ryby
Łącznie 16 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Panga, ryba ze ścieków, kontra nasza płotka

Choć polski Bałtyk i jeziora rybami stoją, jaką rybę Polacy jedzą najchętniej? Suma rekiniego, zwanego popularnie pangą! I robią błąd.

Ryby: urodzone, by się dzielić

Od 18.02 do 20.03 żyj tak, jakby materia nie istniała, a najważniejsze były duch i dzielenie się z innymi miłością.

Na ryby!

Znajdziemy w nich pełnowartościowe białko, nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3, witaminę A i D, selen, fluor, magnez i wapń.

Modne Ryby

Ryby to nastrojowe romantyczki. Gdy są szczęśliwe, błyszczą jak prawdziwe gwiazdy, zdołowane – mogą przypominać kloszardki.

Bo w Rybach jest seks!

Że wrażliwe są, że emocjonalne, to wiedzą wszyscy. Ale nie można zapomnieć też o wręcz niezwykłym seksapilu Ryb. Właściwie użyty działa jak magia nie z tego świata – wprost zwala z nóg!

Pysznie lub… dziwnie, czyli artystyczna kuchnia Ryb

Maciej Kuroń (Ryby) był entuzjastą tradycyjnej polskiej kuchni, ale kochał też eksperymentować ze smakami.

Dieta śródziemnomorska

Wypoczywasz właśnie na włoskim wybrzeżu lub greckiej wyspie? Ty szczęściaro! Masz tam i piękne widoki, i najwspanialsze jedzenie na świecie!

Depresję zaatakuj rybą i lnem

To nie żart! Zawarte w nich kwasy omega-3 poprawiają nastrój. Są na to dowody!

Neptun w Rybach zmieni świat

To nie zdarzyło się od 164 lat! Neptun 3 lutego wkracza do znaku Ryb, którego jest władcą, i zostanie tam aż do 2026 roku. Będzie się działo!!!

Mega Omega

Na sklepowej półce, w aptece – gdziekolwiek spojrzysz, natkniesz się na produkty, które zawierają Omega 3. To nie jest kolejna nowinka, lecz recepta na dobre zdrowie.  

Łańcuszek z cnót

Łatwo jest układać czarne horoskopy i pisać tylko o wadach znaków zodiaku. Ale przecież każdy z nich ma też zalety i cnoty! Warto je przypomnieć.

Akwarium pełne obfitości

Chińczycy uznają symbol ryby za święty nie tylko dlatego, że w języku chińskim słowo ryba, yu, oznacza również obfitość, ale też i dlatego, że jest ona symbolem płodności oraz harmonii małżeńskiej.  

Poznaj znak po wyglądzie (cz.II)

Rozpoznawanie, spod jakiego znaku są nasi nowi znajomi tylko na podstawie ich wyglądu, to zajęcie tyleż pasjonujące, co ryzykowne  

Świat pod wpływem szalonego Urana (w Rybach)

Czy po siedmioletnim okresie względnego spokoju nadchodzi siedem lat rewolucji społecznych?

Woda znaczy emocje

Trzy znaki: Rak, Skorpion i Ryby przypisane są do żywiołu wody, który według astrologii symbolizuje emocje. Tyle że każdy z owej trójki inaczej je wyraża.

Ryba ma wiele twarzy

Między 19 lutego a 20 marca rodzą się ludzie ze Słońcem w znaku Ryb. Każdy z nich może mieć w horoskopie inną planetę dominującą. Dlatego Ryby są tak różne!

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: