Wyszukiwanie po tagu: Rosja
Łącznie 11 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Kremlowskie duchy

Ściany Kremla przez te setki lat wchłaniały energie radości, strachu, życia i śmierci...

Chorzy na przepych

Posiadłość byłego prezydenta Wiktora Janukowycza Ukraińcy nazwali od razu „muzeum korupcji”. Skąd się bierze u niektórych ludzi władzy aż taka pazerność?

Czy Rosja się rozpadnie?

Księga I-cing: Dziś pytanie, odpowiedź sprzed tysięcy lat  

Koniec spisku stulecia?

UFO istnieje! Fakt ten właśnie oficjalnie potwierdził premier Rosji, Dmitrij Miedwiediew.  

Michaiła Bułhakowa spotkania z diabłem

Niektórzy twierdzą, że prawdziwym Panem Ciemności, którego spotkał, była morfina. On jednak napisał: Dzięki narkotykowi spotkałem Diabła, który opowiedział mi historię świata. Jak było w rzeczywistości?

Anioły nad Placem Czerwonym

W Rosji można chodzić do cerkwi i kształcić się w szkole antropozoficznej, pozbyć się uroku u wiejskiej "gadałki" i leczyć się ziołami przepisanymi przez szamana. I to wszystko jednocześnie.  

Śladami Wangi

Przepowiednie słynnej jasnowidzącej ciągle zadziwiają świat, bowiem nieustannie spełniają się, nawet te, wydawałoby się, nieprawdopodobne.  

Mężowie opatrznościowi matuszki Rosji

Za naszą wschodnią granicą nastąpiła zmiana warty – trzymający stalową ręką wielki kraj prezydent, Władimir Putin, musi oddać władzę na rzecz Dmitrija Miedwiediewa. Czy to oznacza zmiany? Czy nowy prezydent jest równie silnym człowiekiem? Spójrzmy w ich horoskopy.

Co czeka Rosję pod rządami Putina

Premier Władimir Putin (Waga) jest wyjątkowo młody, jak na rosyjskiego "czerwonego cara" - ma dopiero 47 lat.  

Togliatti paranormalny tygiel

Rosyjskie miasto Togliatti nad Wołgą przyciąga jak magnes zjawiska paranormalne – od UFO po poltergeisty. Nic więc dziwnego, że otwarto tam szkołę parapsychologiczną. Władze liczą też na napływ turystów zainteresowanych UFO.  

Szamani, Damięcki i rosyjska dusza

Mateusz Damięcki postanowił wyruszyć na Syberię. Czy spotka tam szamanów? Czy przeżyje przygodę swego życia? I co właściwie tak go ciągnie do tej ogromnej, przepastnej krainy Rosji, która wielu Polakom kojarzy się ze zsyłką, więzieniem i śmiercią?

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: