Wyszukiwanie po tagu: uśmiech
Łącznie 10 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Uśmiechnij się do siebie

Odgonisz choroby i przyciągniesz szczęście. 

Śmiech jak medytacja

Nie musisz medytować tak długo jak tybetański mnich – wystarczy, że pooglądasz dobre komedie lub posłuchasz świetnych dowcipów. Efekt będzie podobny.

Nastrój się na wesoło… myślami

Niekiedy zimowe wieczory potrafią być strasznie dołujące, zwłaszcza gdy myśli biegną uparcie tropem niemiłych wydarzeń. Od razu zaczyna się układać czarne scenariusze i nastrój siada. A co, jeśli w perspektywie mamy jeszcze coś, co budzi obawy, np. odwiedziny w szpitalu?...

Ziołowy uśmiech

Ajurwedyjskie pasty do zębów nie mają fluoru, a czyszczą! Dbają o szkliwo i pięknie pachną.  

Zaklinanie szczęścia

Ciągle myślimy, że mogłoby być lepiej... Ale gdybanie jest bez sensu. Lepiej schwytać życie za rogi i cieszyć się tym, co mamy: bliskimi, pupilami, a nawet chudą sakiewką. Naprawdę, nie pomyliliśmy się!

Pucowanie uśmiechu

Śnieżnobiały uśmiech jest marzeniem każdego z nas. Można go mieć, wystarczy wybielić zęby w domu i zacząć się szczerzyć, i to bez skrępowania.

Uśmiechnij się całym ciałem

Czy wiesz, że relaks nigdy nie zamieszka w napiętych barkach? Ale możesz nauczyć się czerpać z życia garściami. Wystarczy, że „zaciśniesz” więzy z ćwiczeniami Jacobsona.

Metoda na usta Angeliny

Jesteś niezadowolona z wyglądu warg? Napompuj je, ćwicząc, bez żadnego zastrzyku. To działa jak magia!

Siła uśmiechu

Topi serca, zjednuje ludzi, czyni życie lżejszym. Uśmiech ma magiczną moc. I co najważniejsze – może z niej korzystać każdy. Trzeba tylko chcieć.  

Recepty na dobry nastrój

Idziesz ulicą, świeci słońce, wydaje Ci się, że życie jest piękne, świat należy do Ciebie, wszyscy są szczęśliwi. I nagle spotykasz zdziwiony wzrok osoby idącej z naprzeciwka. Całą sobą pyta: i z czego ty się cieszysz? Ma skwaszoną minę, wygląda jakby dotknęły ją wszystkie tragedie tego świata.  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: