Wyszukiwanie po tagu: zima
Łącznie 13 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Zimowe hartowanie

Nie możesz wyjść ze spirali przeziębień? Załatw bakcyle mrozem i lodowatą wodą.

Twój magiczny kredens

Wiesz, że gotując, możesz jednocześnie czarować? Wystarczy, że w odpowiedni sposób użyjesz ingrediencji, które masz we własnej kuchni.

Im cieplej, tym lepiej

Chcesz przetrwać zimę bez grypy? Zamiast sałatek, tościków i jogurcików jedz sycące, gorące posiłki. Z produktów, które z natury rozgrzewają.

Kiedy mróz pocałuje zbyt namiętnie

Szorstkie policzki, sina broda, czerwone ręce... Tak się możemy oszpecić, gdy w objęciach mrozu pozostaniemy zbyt długo i bez zabezpieczeń.

Ciepło – od stóp do głów!

Ubieraj się na cebulkę i unikaj ciuchów z bawełny! Wtedy jogging, nawet w mroźne dni, będzie wyłącznie przyjemnością. Bez chrypy i kataru.

Mabon: sabat pomyślności i dostatku

22.09 to idealny czas na czary przyciągające dobrobyt i powodzenie. Nie przegap szansy!

Włosom na ratunek

Wiosną warto nie tylko pielęgnować świeżo zasadzone kwiatki, ale i… czuprynę. Odpowiednio odżywiona urośnie jak na drożdżach!

Śmiało hartuj ciało!

Zimą na dwór wychodzisz opatulony po czubek nosa, w domu sypiasz w polarowej piżamie, a i tak chorujesz?

Łokcie jak… pupcia niemowlaka

Kiedy jest chłodno, robią się szorstkie i ciemne, jakby przybrudzone. Wszystko to dlatego, że skóra łokci wyjątkowo łatwo traci wilgoć, a teraz, w ogrzewanych kaloryferami pokojach, dzieje się to jeszcze szybciej.

Rozgrzewający piling do stóp

Kiedy następnym razem wrócisz zmarznięta ze spaceru, wymasuj stopy ulubionym, dającym ciepełko pilingiem. Pięty będą gładkie, a ty zapobiegniesz przeziębieniu.

Tej zimy nie utyjesz!

Właśnie teraz łatwo dorobić się dodatkowych kilogramów, które trudno zgubić. Ale są sposoby na to, by poskromić apetyt i nie zaczynać wiosny od głodówki.

Ogrzej ciało od środka

Kiedy za oknem ziąb, nie jedzmy tego, co dodatkowo wychładza organizm. Sałatkę grecką pozostawmy lepiej Grekom. Dla nas zdrowsza będzie chwacka surówka z kiszonej kapusty.

Wysokogórskie szaleństwo

Na wysokości kilku tysięcy metrów, w romantycznym krajobrazie skutych lodem gór, mózg człowieka rządzi się innymi prawami. Alpiniści rozmawiają z nieistniejącymi ludźmi, słyszą nieistniejącą muzykę i widzą nieistniejące przedmioty.  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: