Wyszukiwanie po tagu: czakry
Łącznie 17 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Anielskie czakry piątego wymiaru

Pogubiłeś się w życiu? Brakuje ci sił? Anielska medytacja przywróci w tobie harmonię i poradzisz sobie ze wszystkim.

Odnowa dusz w kamiennych kręgach

Na warsztatach Siedem Sekretów Szczęścia można zharmonizować swoje czakry, nauczyć się tantry i osobistych rozmów z Aniołami…

Odblokuj się!!!

Ciągle chorujesz, z byle powodu puszczają ci nerwy i w ogóle masz wrażenie, że życie nie ma sensu? Bardzo możliwe, że masz zablokowane czakry.

Sekret twojej wolności

Jeżeli chcesz zobaczyć i zrozumieć wszystko, nie możesz ograniczyć się do dwojga oczu. Musisz wejść w inną przestrzeń i otworzyć najważniejsze oko: trzecie.

Kolorowa harmonia

Róż ożywia ducha, żółć podnosi samoocenę, a zieleń zwiększa zdolność do namiętnej miłości. Ucz się czerpać moc z przyjaznych ci barw.

Kamienie z wakacji odblokują czakry

Urlop, nawet króciutki i nieopodal domu, dostarcza potężnego zastrzyku energii i dobrego humoru. Ale czy wiesz, że ten stan – harmonii ciała i umysłu – możesz zachować na cały rok?

Masaż radości i ekstazy

Jeżeli ciągle czujesz się zmęczona i nie masz ochoty na miłość, odblokuj swoją energię seksualną.

W czakrach skrywa się moc

W twoim ciele jest siedem punktów energetycznych zwanych czakrami. Jeśli działają bez zarzutu, jesteś szczęśliwa. I zdrowa!

Emilian Kamiński Człowiek, który ma moc

Jak magnes przyciąga metalowe przedmioty – potrafi utrzymać tasak na plecach. Rozmawia ze zwierzętami i drzewami. Z ludźmi porozumiewa się telepatycznie. A niedawno odkrył w swoim teatrze Kamienica czakram.

Król miłosnych kamieni i jego świta

Różowy kwarc to idealny kamień na wiosenną biżuterię.

Wyrzuć z siebie gniew

Bolą cię stawy dłoni? To może znaczyć, że kumulujesz w sobie gniew do innych. Prosty rytuał oczyszczania czakr przyniesie ci ulgę.  

Bezpieczni w obliczu zła

Jeśli ludzie chętnie zwierzają Ci się ze swoich problemów, jeśli często czujesz się zmęczony, bezradny, spotykają Cię nieszczęścia i przykrości - potrzebujesz ochrony psychicznej. Zwłaszcza na wakacjach, kiedy przewija się koło Ciebie sporo nowo poznanych osób.  

O czym mówią czakry

Każda z nich to jak osobny rozdział życia. Mają swoje barwy, żywioły, odpowiadają im określone emocje. Rozpoczynamy krótki przewodnik po czakrach. Razem z nami nauczysz się z nimi pracować.  

Brama do wyzwolenia i potęgi

Kundalini to tkwiąca w każdym z nas energia o niezwykłych właściwościach, niezbędna w rozwoju duchowym każdego człowieka. Jednak eksperymentowanie z nią może być bardzo niebezpieczne.  

Pani na zamku Schaumburg

Do Mother Meery ciągną pielgrzymki z całego świata. Wystarczy bowiem, że spojrzy w oczy człowieka, by znikły wszelkie obciążenia karmiczne spowalniające jego rozwój duchowy.  

Masażysta z kamienia

Nie stać cię na reklamowane zabiegi w salonach piękności? Nie ma powodu do frustracji: czasem drogie, modne przyjemności możesz mieć za darmo...  

Czakry - moc, która jest w nas

Mamy w ciele siedem punktów energetycznych zwanych czakrami. Jeśli działają bez zarzutu, nasze życie jest szczęśliwe. Gdy szwankują, wszystko wali się w gruzy.

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: