Wyszukiwanie po tagu: NOL
Łącznie 11 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Niebieski folder KGB

W 1991 roku znany rosyjski kosmonauta Paweł Popowicz otrzymał od KGB tzw. Niebieski Folder. Dziś Popowicz jest honorowym przewodniczącym Akademii Ufologii Informacyjnej i Stosowanej. Folder zawierał liczne opisy przelotów NOL–i oraz kilku prób zestrzelenia ich przez wojsko. Dopiero teraz zaczęto ujawniać te dokumenty opinii publicznej.  

Polskie UFO

Od naszej Czytelniczki, pani Jadwigi z Przemyśla, otrzymaliśmy niezwykle interesujące zdjęcia przestawiające UFO. Są świetnej jakości. To prawdziwa sensacja!  

UFO nad Uralem

Góry Ural, ciągnące się dokładnie wzdłuż osi północ–południe, znane są przede wszystkim jako umowna granica oddzielająca Europę i Azję. Znajdują się tam również cenne złoża rud, które sprawiły, że wokół powstały wielkie ośrodki przemysłowe – m.in. tajne fabryki zbrojeniowe.  

Rządowe struganie wariata

NOL-e są międzyplanetarnymi urządzeniami systematycznie obserwującymi Ziemię, załogowymi lub zdalnie sterowanymi. Pod względem prędkości, sterowności i innych technicznych parametrów przewyższają wszelkie samoloty i pojazdy kosmiczne skonstruowane na Ziemi (...)   

Światła nad Rzeszowem

Niebo nad Rzeszowem często jest areną tajemniczych zjawisk. Na przykład 13 lipca 1984 roku tysiące osób widziały srebrzystą kulę. A w grudniu 1997 roku udało się podobne NOL-e sfilmować.  

Kosmici nad Pruszkowem

Zdjęcie, które Mirosław Kalinowski zrobił 14 maja tego roku, było takie, jakich pośrednicy w handlu nieruchomościami wykonują dziesiątki – ogrodzona posesja, a na niej dom. Nic nadzwyczajnego. Dwa miesiące później autor fotografii przyjrzał się jej dokładniej. To, co zauważył, zaparło mu dech.  

UFO i objawienia

Spośród tysięcy przydrożnych kapliczek stojących przy drogach lub na rozstajach, jest jedna, która zwraca uwagę ufologów. Pewien rolnik postanowił bowiem uwiecznić coś, co wziął za przejaw manifestacji religijnej.  

Ufologiczny przewodnik po Polsce

Mamy nie lada gratkę dla miłośników tajemnic i tropicieli UFO: przedstawiamy miniprzewodnik z opisem rejonów, w których doszło do obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających lub gdzie UFO pozostawiło po sobie jakieś ślady. Można pojechać w któreś z tych miejsc i przeprowadzić śledztwo na własną rękę. Gorąco do tego zachęcamy!  

Zagadka Czarnobyla

Od straszliwej w skutkach awarii w elektrowni w Czarnobylu minęło już 18 lat. Wiele mówiło się o napromieniowaniu, chorobach, konsekwencjach politycznych. Ale tylko niewielu wie, że wydarzenie to zapisane jest także w kronikach ufologicznych.  

Niezwykły NOL nad Meksykiem

Rankiem 3 października 2005 w okolicach Ramos Arizpe rozległ się alarm podniesiony przez siły bezpieczeństwa. Jego przyczyną było pojawienie się na niebie tajemniczego obiektu.  

NOL-e nad Lublinem

Władze zapewniają, że nie ma żadnych dowodów na to, że UFO – rozumiane jako statki Obcych – istnieje. Że to wymysły ludzi spragnionych sensacji i dlatego rządy się tym nie interesują. To stanowisko oficjalne... Ci, którzy widzieli na niebie coś dziwnego, wiedzą, że jest inaczej.  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: