Wyszukiwanie po tagu: Wodnik
Łącznie 12 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Wodnik. Czas spełnienia

Od 20.01 do 18.02 niebem rządzi Wodnik, realizujący marzenia, których źródłem jest wszechświat, a nie nasze mierne ego.

Modny Wodnik

Jedno, co na pewno można powiedzieć o Wodnikach (także ascendentalnych): z nimi nic nie wiadomo.

Życie i przeznaczenie nie zawsze kopiują seriale

Nie pierwszy raz miłość bohaterów filmu rodzi uczucie aktorów, którzy ich grają. Najsłynniejszą parą, która co rusz pobierała się i rozwodziła poza srebrnym ekranem, byli Elizabeth Taylor i Richard Burton. A jak będzie z Anną i Pawłem z serialu „Pierwsza miłość”?

Sekrety Wodnika

Ten ekscentryczny wolnomyśliciel może i ma w nosie konwenanse, ale w głębi skrywa złote serce. Mieć go za szefa lub przyjaciela – bezcenne!

Ekscentryczny buntownik

Jeśli spotkasz na swojej drodze osobę, o której pomyślisz: „Ale dziwak”, to z pewnością masz przed sobą kogoś urodzonego w znaku Wodnika.

Buddyzm zamiast botoksu

Od 30 lat praktykuje zen. Pojednana ze sobą i światem powróciła do aktorstwa. Pogoda ducha odejmuje Małgorzacie Braunek lat...  

Wyśnij miłość

3 lutego o godz. 3.32 Księżyc znajdzie się w nowiu w znaku Wodnika. Dlatego obok łóżka połóż notatnik, bo tej nocy sny mogą ukazać ci oblicze ukochanego!  

Łańcuszek z cnót

Łatwo jest układać czarne horoskopy i pisać tylko o wadach znaków zodiaku. Ale przecież każdy z nich ma też zalety i cnoty! Warto je przypomnieć.

Poznaj znak po wyglądzie (cz.II)

Rozpoznawanie, spod jakiego znaku są nasi nowi znajomi tylko na podstawie ich wyglądu, to zajęcie tyleż pasjonujące, co ryzykowne  

Przestrzeń, wiatr i intelekt

Bliźnięta, Waga i Wodnik to znaki żywiołu powietrza. A ów żywioł symbolizuje ruch, zmianę, relacje międzyludzkie i… wszelkie intelektualne podniety.

Wodnik rozrabia już teraz

Aż do 18 stycznia Jowisz przebywa w Wodniku. Jakie to ma dla nas znaczenie? Ano takie, że gdy ten znak dominuje, wszelkie więzi międzyludzkie idą w rozsypkę, liczy się indywidualność.  

Wodnik - życie na barykadzie

20 stycznia o godz. 5.29 Słońce wkroczyło do Wodnika. Przeczytaj jak astrologia opisuje ten znak.

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: