Zuzu Toys - Wyprawka

Wyszukiwanie po tagu: medycyna alternatywna
Łącznie 14 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Uzdrowiciel potrzebny od zaraz

Komu? Oczywiście chorym, ale też naszej służbie zdrowia. W Ameryce i rozwiniętych krajach Europy państwo wspiera medycynę alternatywną, za którą stoją wielowiekowa mądrość i doświadczenie.

Bioterapeuta od wody

Wojciech Cyruliczek z Wołowa swoją energią potrafi zmienić zwykłą wodę w uzdrawiający eliksir.  

Sofrologia. Lek na stres

Każdy kiedyś musi odpocząć – mówi Marie-Ginette Rheault. I ma na to sposób! Proste ćwiczenia medytacyjno-oddechowe, które pozwalają pozbyć się z ciała złego napięcia i nerwów. A wtedy wraca zagubiona radość życia.

Zaprogramuj się na nowo

Umysł niczym komputer przechowuje wiele śmieci. Jeśli się go oczyści, pojawiają się nowe możliwości. I zdrowie! – przekonuje terapeuta Mariusz Wieczorek.  

Twoja własna moc uzdrawiania

System opieki zdrowotnej w Polsce ledwie dyszy, więc trzeba mieć końskie zdrowie, żeby chorować. Ale po co w ogóle chorować, skoro możemy skorzystać z samouzdrawiających mocy naszego organizmu...

Seks zaczyna się od stopy

Masaż obudzi twoje ciało na erotyczne doznania. Przy okazji ochroni przed oziębłością i bolesnymi miesiączkami.

Uzdrawiające światło

O metodzie ilahinoor mówi się, że jest idealna w naszych zabieganych czasach. Bo natychmiast przynosi efekty.

Wszystko w seksie da się naprawić

Grażyna Rozmysłowicz, bioenergoterapeutka i jasnowidząca, pomaga ludziom rozwiązywać najbardziej intymne problemy. Także te z poprzednich wcieleń!

Łabędź cię uleczy

Gimnastyka qi-gong uzdrawia trzy dantieny – miejsca mocy w ciele. Dzięki niej zatrzymasz gonitwę negatywnych myśli i naprawisz relacje z bliskimi. Ba, nawet z sobą samą.

Z lomi lomi płynie spokój

Iwona Kubiak od lat leczy ciało z chorób, a głowę ze złych myśli hawajskim masażem pochodzącym z magii kahunów.  

W czakrach skrywa się moc

W twoim ciele jest siedem punktów energetycznych zwanych czakrami. Jeśli działają bez zarzutu, jesteś szczęśliwa. I zdrowa!

Wstęp do radośniejszego życia

Teresa Zalewska jest dyplomowanym lekarzem, los jednak sprawił, że zainteresowała się medycyną niekonwencjonalną. Jej córka Krysia urodziła się z porażeniem mózgowym. Medycyna akademicka skazała dziewczynkę na wegetację. Matka, nie mogąc się z tym pogodzić, zdecydowała się wypróbować metody medycyny alternatywnej. Dzięki temu dziś Krysia żyje normalnie.  

Pamięć wody

Woda jest źródłem życia. To w niej miliardy lat temu powstały pierwsze zalążki organizmów. To ona stanowi 70% naszych ciał. Jednak wbrew pozorom, woda to nie tylko związek chemiczny dwóch pierwiastków. Kryje w sobie o wiele większą moc - moc, którą jesteśmy w stanie wyzwolić i kształtować dzięki energii naszych emocji.  

Heroldzi Wieku Szczęścia i Miłości

- Miałam wielkie szczęście, że na mojej drodze znaleźli się mądrzy i właściwi ludzie - uśmiecha się Agnieszka Połomska, nauczycielka historii w liceum. - Jednym z nich był lekarz, który skierował mnie na kurs... channelingu.

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: