Wyszukiwanie po tagu: biznes
Łącznie 6 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Magowie z Cedrowych Wzgórz

Gabriel i Adrian stworzyli swój ezoteryczny sklep z potrzeby serca. Dla ich klientów to nie tylko sklep, a miejsce wypełnione prawdziwą magią.

Najlepsze dni na otwarcie firmy

Jeśli chcesz, aby twój biznes dobrze się rozwijał i przynosił zyski, otwórz firmę, kiedy Księżyc jest w harmonijnych relacjach z Jowiszem. W tym miesiącu będzie to 8 czerwca.  

Krystyna Janda - skuteczna bizneswoman

Z rozedrganej artystki Krystyna Janda błyskawicą przerodziła się w świetnie poukładaną bizneswoman.  

Magda Gessler - czarownica w kuchni

Jeśli nie oglądacie „Kuchennych rewolucji” w TVN, to żałujcie. W tym programie Magda Gessler z wdziękiem tajfunu ratuje upadające knajpy. Caryca – tak o niej mówią ci, którzy ją poznali. Ona woli określenie czarownica!

Jak nie przegrać życia

Posiadanie marzeń jest warunkiem świadomego życia. Jeśli nie masz marzeń, to znaczy, że nie masz celu. Budzisz się rano i idziesz - gdzie? Do pracy. Bo ktoś inny wymyślił Ci cel. Ktoś, kto realizuje swoje marzenia, kupił Twój czas i kazał Ci być jednym z trybików w skonstruowanej przez siebie machinie.

Wizytówka sukcesu

Feng shui jest sprzymierzeńcem biznesu. Podpowiada, jak wybrać miejsce działalności, jak wykreować przestrzeń, która ściągnie klientów, wreszcie – jak zaprojektować najdrobniejsze szczegóły, takie jak logo, nazwa firmy czy wizytówka.  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: