Wyszukiwanie po tagu: astrolog
Łącznie 6 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Człowiek, który czytał z gwiazd

Wierzyć to można w życie pozagrobowe, a na astrologii to trzeba się znać – mówił zawsze Leszek Szuman, jeden z najwybitniejszych polskich astrologów i jasnowidzów. Niedawno minęła 111. rocznica jego urodzin.

Zagraj w teatrze losu

Misterium Gwiazdy Magów może pomóc oczyścić trudne relacje, znaleźć pracę, ułatwić zajście w ciążę, a nawet wyzdrowieć – obiecuje Piotr Pałagin.

Merlin na dworze królowej

Uczony o bystrym umyśle, który mógł zrobić wielką karierę, ale wolał poświęcić życie na badanie gwiazd i wywoływanie duchów. Nazywał się John Dee.

Księgowi o artystycznej duszy

Saturn w horoskopie pokazuje miejsca, w których boli. Astrolog może śmiało powiedzieć do klienta: pokaż mi swojego Saturna, a powiem Ci, jakie kompleksy Cię gnębią. 

Inteligencja astrologów

Pewnie każdy rozwiązywał testy na inteligencję – takie zestawy, gdzie trzeba wskazać brakujący obrazek w serii podobnych albo dobrać odpowiednie słowo z kilku podanych do wyboru.  

Wróżki na telefon

Pragniesz porozmawiać z wróżką? Dowiedzieć się, co Cię czeka? Już nie musisz jechać daleko, by spotkać się z nią twarzą w twarz. Teraz wystarczy zadzwonić. Tylko czy naprawdę po drugiej stronie siedzi prawdziwa wróżka?  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: