Wyszukiwanie po tagu: Merkury
Łącznie 9 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Gwiezdne namiętności

Chcesz przeżyć seksowną noc? Czekaj, aż Wenus ustawi się w trygonie do Urana! Pragniesz założyć mu obrączkę? Pomoże ci półsekstyl Saturna i Merkurego!  

Lammas - dzień miłości i radości

W samym środku upalnego lata, 1 sierpnia, obchodzimy najradośniejszy sabat roku. Święto Lammas to czas magicznych zbiorów szczęścia, zdrowia i powodzenia. Tego dnia dziękujemy za wszystko, co w naszym życiu wzrasta i wzbogaca nas, a także prosimy o jeszcze.

Siła charakteru

Po czym poznać, czy człowiek, którego horoskop badamy, obdarzony jest siłą charakteru?

Planety w Biblii

Gdyby ktoś chciał zilustrować sposób oddziaływania planet na ludzi, mógłby do tego wykorzystać biblijne opowieści. Zacznijmy... od Adama i Ewy. Skusił ich Wąż, aby zjedli zakazany owoc. Skutek tego był straszny: zostali przez Boga wygnani z raju. Jak tę praopowieść przełożyć na język planet?  

Wyboiste ścieżki wiary (cz. 2)

Jak planety wpływają na nasz rozwój duchowy? Jakiej drogi powinni szukać dla siebie ludzie, u których w horoskopach dominują poszczególne planety?  

W poszukiwaniu źródła agresji

Świat chyba jednak chyli się ku upadkowi, bo, jak pamiętam z mojego (dość długiego) życia, nigdy dziennikarze nie cieszyli się, że "agresja maleje", ale wciąż biją na alarm, dlatego że "agresja narasta".  

Rok Merkurego - rok pokus i kuszenia

Trzeba mieć będzie bardzo silną wolę, by nie dać się sprowadzić ze ścieżki uczciwości, nie dać się pochłonąć tandecie i wytrwać w stałych związkach.  

Mrówka, Leń czy nawiedzony

Pracodawcy powinni dobrze przyjrzeć się horoskopom swoich pracowników...  

Wszystkie talenty Wagi

Każdy znak zodiaku jest to w istocie pewien typ ludzkiego charakteru. Kiedy zaś mówi się o planetach w tym znaku, to w ten sposób opowiada się o szczególnych talentach tego zodiakalnego typu.  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: