Wyszukiwanie po tagu: wróżby
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Wróżby z pisanek

Jajka wielkanocne nie są tylko do ozdoby! Można, a nawet powinno się je zjeść. Ale przedtem warto z nich powróżyć!

Wywróż sobie miłość na bogato!!!

29 listopada energia planet i życzeń milionów ludzi sprawi, że miłosne wróżby i talizmany nie będą miały innego wyjścia, jak tylko zadziałać!

Wieczór wróżb i czarów

Ciasta kusząco rozłożone na talerzach, kieliszki do wina przygotowane, świece palą się w lichtarzach. Już za chwilę pojawią się Twoje przyjaciółki i rozpoczniecie ten jedyny w roku Andrzejkowy Wieczór. Co zrobić, aby wróżby były udane? Skorzystaj z naszego poradnika!  

Nietypowe wróżby na Andrzejki

Wiemy, że 29 listopada trzeba lać wosk, śnić, iść na rozstajne drogi. Ale wyobraźnia ludzka nie ma granic i na przestrzeni tysiącleci stworzyła wiele rodzajów wróżb. Niektóre mogą się nam wydać nieco zaskakujące...  

Ciasto z wróżbą

Andrzejki są dla wszystkich kobiet. Warto się wtedy spotykać w babskim gronie i wróżyć sobie... ze słodyczy?!

Wyrocz­nie wokół nas

Do wróżenia nie potrzebujesz kart, szklanej kuli czy skomplikowanych rytuałów. Możesz wykorzystać do tego zwykłe przedmioty, które codziennie cię otaczają.

Napisz do mnie list...

Grafolog Tomasz Szewczyk potrafi na podstawie próbki pisma określić około 300 cech osobowości człowieka. A nawet zdiagnozować chorobę.

Pismo z duszą

Zwykła, ręcznie sporządzona lista zakupów mówi o jej autorze o wiele więcej, niż chciałby zdradzić...  

Zamów szczęście w Wigilię

Mówi się, że „Jak w Wigilię, tak i przez cały rok”. Zadbaj więc o to, by ten dzień upłynął ci jak najprzyjemniej, wspomóż się magicznymi rytuałami. Dzięki temu w 2013 roku przeżyjesz wiele radosnych chwil.

Andrzejki. Wywróż sobie wielką miłość

29 listopada stań o północy przed lustrem i wypowiedz słowa: Lustro, lustro, powiedz przecie, kto przeznaczony mi na świecie…

Nie wahaj się użyć wahadełka

To najprostsze urządzenie, które pozwoli ci porozumieć się z twoją podświadomością. Dzięki temu uzyskasz odpowiedź na wiele pytań.

Wakacyjna wróżba z kwiatów

Spotkałaś kogoś na wakacjach i przeżyłaś cudowne chwile? Pewnie jesteś ciekawa, czy to uczucie aż po grób, czy tylko przelotny flirt. Zatem powróż sobie z kwiatów.

Agnieszka lubi czarować

Nie mieszka w domku na kurzej łapce ani nie lata na miotle, ale potrafi zrobić magiczną miksturę i odgadnąć przyszłość...

Sól to czysta magia!

Oj, strasznie teraz sól atakujemy! Że niezdrowa, że podnosi ciśnienie. Tymczasem sól jest czymś więcej niż tylko przyprawą w kuchni. Od wieków jest uważana za substancję świętą. Niezbędną do życia, lecz w nadmiarze bardzo szkodliwą.

Przyszłość w fusach ukryta

W małych herbacianych listkach czai się moc wieszczenia. Czasem ją ujawniają, czasem nie. Ale zawsze warto spróbować.

Andrzejki 2011

Jeśli andrzejki, to tylko zabawa i swawole! 29.11 nie można się nudzić – trzeba wróżyć. I nie tylko panny mają do tego prawo, teraz i mężatki, ba, i panowie, mogą sprawdzić w magiczny sposób, co ich czeka w nowym roku!

Ona wyśni przyszłość

Wizyta u Anny Kempisty to prawdziwe ukojenie dla duszy. Być może dlatego, że ta wróżka łączy wizjonerską moc z umiejętnościami psychologa!  

Gdy idziesz do wróżki

Przedstawiamy krótki poradnik, co zrobić, jak się nastawić psychicznie, czego oczekiwać i wymagać od wróżki podczas sesji tarota.  

Magiczny recykling

Co zrobić ze zniszczoną kulą? Niekompletną talią tarota? Przecież magicznych przedmiotów nie wyrzuca się ot, tak na śmietnik! Trzeba je wcześniej zdezaktywować.  

Serce matki

Czasami kobiety zachowują się jak szalone, a potem dziwią się, że powstają dowcipy o wrednych teściowych.  
« Poprzednia strona
Strona z 5

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: