Wyszukiwanie po tagu: antygrawitacja
Łącznie 6 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

UFO nad Polską zapowiada katastrofy?

Przez ostatnie czterdzieści lat tylko jeden raz UFO pojawiło się zimą, gdy na ziemi leżała gruba warstwa śniegu. Miało to miejsce w USA, gdzie nieznany obiekt, lądując, wypalił na śniegu trzymetrowy krąg aż do gołego gruntu, a w pobliżu odkryto później ślady nieznanych istot poruszających się na dwóch nogach, w postawie pionowej.  

Energia przyszłości

Powoli stajemy się świadkami prawdziwej rewolucji naukowej. Narastająca liczba niezwykłych odkryć dotyczących natury grawitacji i jednego z jej osobliwych przejawów, jakim niewątpliwie jest fenomen antygrawitacji, pozwala przypuszczać, że możliwe jest praktyczne wykorzystanie nowych źródeł taniej energii.

Energia za darmo, czyli urok wodnej implozji

Dzięki występującym w biegu rzek wirom, lejom i prądom spiralnym Viktor Schauberger, austriacki samouk, wynalazca i odkrywca tzw. zjawiska implozji, dowiódł niezbicie, że darmowe źródła energii naprawdę istnieją.  

Antygrawitacja, czyli sekret syberyjskiego owada

Od lat największym marzeniem fizyków jest odkrycie tajemnicy antygrawitacji. Okazuje się, że natura sekret ten doskonale zna - ale zdradziła go tylko... jednemu gatunkowi owadów.  

Czarodziej antygrawitacji

Istnieje co najmniej kilka wyjaśnień wydarzeń z Roswell – oficjalne czynniki twierdzą, że na ziemię spadł balon meteorologiczny, ufolodzy – że rozbił się statek kosmitów. Są też ludzie przekonani, że dziwna srebrna folia, jaką znaleziono na miejscu wypadku, była częścią zespołu napędowego silnika wykorzystującego efekt Biefelda–Browna..  

Antygrawitacja

Historia zna wiele udokumentowanych obserwacji UFO. Obiekty te mają różne kształty, część z nich to wirujące spodki. Czy fakt ich szybkiego obracania się wiąże się z ich zdolnością do niezwykle prędkich manewrów i lekkością, z jaką wydają się pokonywać grawitację? Jest to bardzo prawdopodobne.  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: