Wyszukiwanie po tagu: ufolodzy
Łącznie 19 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Uciec przed końcem świata

Mer maleńkiego miasteczka na południu Francji zwrócił się do rządu z prośbą o pomoc wojska, które pomogłoby w utrzymaniu porządku – przybywa tu coraz więcej ludzi wierzących, że jest to jedyne miejsce na ziemi, w którym można będzie ocalić życie w zapowiedzianym na 21 grudnia 2012 r. końcu świata.

Zagłębie śmierci

W okolicach Raszyna i Marysina nawet doświadczeni kierowcy mocniej zaciskają ręce na kierownicy i stają się bardziej ostrożni. Mieszkańcy okolicznych wiosek z niepokojem czekają na powrót do domu swoich dzieci. Nigdy nie wiadomo, kiedy Coś znów uderzy.  

Farma zwana ziemią

Kosmici potrzebują ludzi, by przeżyć  

Dziecko i ufonauci

W małym mieszkaniu w pobliżu warszawskiego Starego Miasta mieszkają państwo S. z dwójką dzieci: piętnastoletnim synem i dziesięcioletnią Anią. Ania zajmuje pokój wraz z mamą na wysokiej mansardzie, przerobionej kiedyś ze strychu. "Dzięki temu mam bliżej do nieba", mówi dziewczynka. A istoty z nieba mają bliżej do niej.  

Niezdatny test na inteligencję

Czasami wiemy zbyt mało, by zrozumieć przesłaną wiadomość  

Jeśli nie meteoryt, to co...

W kręgach ufologów zawrzało, gdy dotarła do nich wieść o wybuchu i dziurze w ziemi pod Mogilnem. Powstało wiele bardziej i mniej fantastycznych teorii. Postanowiłam przyjrzeć się zjawisku na miejscu, by oddzielić prawdę od stugębnej plotki.  

Rozmowy kontrolowane

Ufolodzy wiedzą, że są obserwowani przez obiekt swojego zainteresowania - kosmitów. Widać to najwyraźniej podczas wszelkiego typu zjazdów.  

Wybraniec gwiezdnych ludzi

Ashtar Sheran, sam siebie określający mianem dowódcy statku kosmicznego tkwiącego w innym wymiarze w przestrzeni niedaleko Ziemi, przez wielu ezoteryków uważany jest za opiekuna naszej planety. Od co najmniej dwudziestu lat co jakiś czas kontaktuje się z różnymi ludźmi. W lipcu 1996 roku pojawił się niespodziewanie w Warszawie w domu młodego małżeństwa.  

Bliskie spotkania III stopnia

Komu wierzyć? Ufologom przedstawiającym rządowe, tajne dokumenty - czy właśnie władzom, od lat zaprzeczającym, jakoby kiedykolwiek doszło do kontaktu z Obcymi? W co wierzyć? Że skoro nie widzimy na niebie codziennie przelatujących UFO, a w CNN i "Wiadomościach" nic o tym nie mówią, to Obcych na Ziemi nie ma? A może mają powód, by nie rzucać się zbytnio w oczy?  

Największy spisek XX wieku

4 lipca mija 55 lat od katastrofy w Roswell. Wydarzenie to wstrząsnęło umysłami milionów ludzi.  

Sekrety strefy 51

Szczyt osiągnięć ziemskiej technologii czy miejsce, gdzie kradnie się pomysły Obcych?  

Sezon kręgów zbożowych w pełni!

Od trzech lat w Wylatowie koło Mogilna przy trasie Toruń - Poznań pojawiają się w zbożu tajemnicze kręgi. Nikt nie wie, jak powstają. Tego lata ufolodzy zaciągnęli wokół pól całodobowe straże, aby rozwikłać w końcu tę zagadkę. Ponieśli porażkę. Kręgi, owszem, powstały, ale nadal nie wiadomo, w jaki sposób.  

Oszukane zmysły

Z wieloletnich obserwacji i badań ufologicznych wyłania się szokujący fakt: obiekty zwane potocznie UFO potrafią w celowy sposób wpływać na naszą świadomość i kreować w naszym mózgu obrazy, które nijak się mają do rzeczywistości. To, jak ona wygląda naprawdę, często widać dopiero na zrobionych przez przypadek (lub świadomie - choć to przypadki rzadsze) zdjęciach lub filmach.

UFO i objawienia

Spośród tysięcy przydrożnych kapliczek stojących przy drogach lub na rozstajach, jest jedna, która zwraca uwagę ufologów. Pewien rolnik postanowił bowiem uwiecznić coś, co wziął za przejaw manifestacji religijnej.  

Ludzie w czerni

Z tajnych archiwów  

Ufologiczny przewodnik po Polsce

Mamy nie lada gratkę dla miłośników tajemnic i tropicieli UFO: przedstawiamy miniprzewodnik z opisem rejonów, w których doszło do obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających lub gdzie UFO pozostawiło po sobie jakieś ślady. Można pojechać w któreś z tych miejsc i przeprowadzić śledztwo na własną rękę. Gorąco do tego zachęcamy!  

Forum teorii niezwykłych

27 marca 2004 roku we Wrocławiu odbyło się VIII UFO Forum, zorganizowane, jak zawsze, przez Janusza Zagórskiego – postać kultową w środowisku polskich ufologów.  

Zarobić na kosmitach

7 lipca 1999 roku doszło do niezwykłego wydarzenia - Rosja sprzedała USA wielki pojazd kosmitów, który spadł na ziemię w trakcie ćwiczeń wojskowych na Syberii w 1990 r.  

Laboratorium Obcych

Podobno na naszych oczach rodzi się nowy gatunek istot rozumnych

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: