Wyszukiwanie po tagu: Amazonki
Łącznie 4 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Mazowsze pełne tajemnic

Mińsk Mazowiecki był portem, na Mazowszu mieszkały Amazonki, a ołtarz katedry płockiej promieniuje kosmiczną energią. Badania radiestezyjne potrafią ujawnić zaskakującą przeszłość naszych ziem.  

Prawdziwe Amazonki

Pamięć o Amazonkach przetrwała dwa tysiąclecia w mitach starożytnych Greków. Najnowsze odkrycia archeologów potwierdzają, że kobiety–wojowniczki istniały naprawdę.  

Amazonki czyli podryw na srebrnym ekranie

Na antenie TV4 i Polsatu ruszył kolejny program reality show, "Amazonki". Realizatorzy wybrali 6 ładnych, wyluzowanych i bezpruderyjnych dziewczyn i 12 atrakcyjnych mężczyzn. Uczestnicy programu nie dość, że całymi tygodniami będą podglądani przez telewidzów, to jeszcze MUSZĄ połączyć się w pary. Przy czym to dziewczyny wybierają sobie chłopaków. Utworzone pary będą rywalizować ze sobą o nagrodę. Zapewne zrobią wszystko, aby zdobyć głosy telewidzów. Realizatorzy nie wykluczają pocałunków przed kamerami, a nawet... seksu, tyle że tego telewidzowie nie zobaczą.  

Uśmiechnięta amazonka

Lipiec to szczęśliwy miesiąc dla Agnieszki. Wtedy urodził się jej synek, w lipcu wzięła udział w sesji zdjęciowej do kalendarza. Ale niestety, los nie zawsze był dla niej taki łaskawy...  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: