Wyszukiwanie po tagu: Atlantyda
Łącznie 13 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Kryształowe czaszki - komputery XXI wieku?

Ich zadaniem jest uratować ludzkość przed zagładą  

Przeklęta wyspa

Od lat 70. Santorini to miejsce na luksusowe wakacje. A od kiedy Brad Pitt i Angelina Jolie kupili tu dom, najmodniejsze stało się zawieranie małżeństw w tutejszych kościółkach. Zakochani wierzą, że ślub na Santorini, która przetrwała ogromne kataklizmy, zapewni im szczęście. Ale wulkanolodzy ostrzegają: to wyspa na beczce prochu!!!

Piramidy w środku miasta

Czy chodząc po Wyspach Kanaryjskich, depczesz po Atlantydzie?  

Dwie Atlantydy

Już niedługo być może poznamy prawdę o Atlantydzie – zatopionym lądzie, opisanym ponad dwa tysiące lat temu przez greckiego filozofa Platona. Dwaj różni badacze zapowiadają wyprawy odkrywcze, każdy w inne miejsce.  

Zaginione Kontynenty

Atlantyda, Lemuria, Mu – te zaginione lądy znów budzą wielkie emocje. Współczesna wiedza o nich pochodzi głównie z tajemnych źródeł. Jednak treść niektórych channelingowych przekazów zgodna jest z odkryciami nauki.  

Talizman, który zmienił moje życie

Kiedy znany astrolog Kazimierz Olszewski zrobił mi osobisty talizman, byłam nastawiona sceptycznie. No bo jak mandala, wykonana ze srebra i kamieni, może wpłynąć na mój los?  

Powtórka z Atlantydy

Teneryfa, Gran Canaria, Fuerteventura i kilka innych nazw. Znajdziemy je w katalogu każdego szanującego się biura podróży. Mówiąc krócej, Wyspy Kanaryjskie. Czy jedna z nich może stać się dla naszej cywilizacji... symbolem zagłady? Niestety tak, uważa McGuire.  

Pozostałości po Atlantydzie?

We wszystkich oceanach świata archeolodzy co jakiś czas znajdują dziwne budowle i przedmioty. O wielu takich odkryciach oficjalnie się nie mówi, bo burzą one dotychczasowe stereotypy, a oficjalnej nauce świat wali się na głowę.  

Detronizacja Kolumba

Chińczycy czy Egipcjanie - kto w końcu odkrył tę Amerykę?  

Ostatni faraon

Człowiek, który nie pozwala prawdzie ujrzeć światła dziennego...  

Wspomnienia z przeszłości

Kręgi zbożowe są dowodem na to, że nic w przyrodzie nie ginie  

Acambaro - wielka zagadka archeologii

Czy odkryte w Meksyku tysiące glinianych figurek ludzi i fantastycznych zwierząt są świadectwem spotkania naszych przodków z dinozaurami?  

Kamienna biblioteka z ica

Jedni uważają ją za dowód pobytu na Ziemi kosmicznej cywilizacji, inni za oszustwo wszech czasów  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: