Wyszukiwanie po tagu: piramidy
Łącznie 19 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Kamienne miasto objawień

Jeśli chcesz doznać olśnienia, wizji i poczuć potężną moc ziemi, przyjedź do Skamieniałego Miasta. Może nawet zostaniesz uzdrowiony.

Piramida dobra na wszystko

W maleńkim muzeum w Puszczykowie tłoczno. Jedni oglądają eksponaty, a inni czerpią energię prosto z piramidy!  

Niebo na ziemi

Niebo jest dla większości religii miejscem wiecznej szczęśliwości, toteż od zarania dziejów ludzie bardzo chcieli się do niego dostać. Tak bardzo, że wpadli na pomysł, by Niebo... przenieść na Ziemię.  

Piramida, która zbawi świat

Ludzie, którym leży na sercu dobro świata, ustawili we francuskich Pirenejach ciąg piramid Horusa, by ich energia uratowała Ziemię.  

Sanatorium pod piramidą

Na paprocańskim wzgórzu w Tychach bioterapeuta Tadeusz Cegliński zrealizował marzenie swojego życia: ze stali, hartowanego szkła i granitu zbudował blisko trzydziestometrową piramidę będącą odwzorowaniem w skali 1:5 egipskiej piramidy Cheopsa.  

Wewnątrz egipskich piramid

Różdżką i wahadełkiem  

Źródło czarnej magii

Nie ludzie, lecz demony zgładziły cywilizację Majów  

Osiem egipskich dusz i ciało dziewiąte

O starożytnych Egipcjanach każdy wie, że budowali piramidy i mumifikowali zmarłych. Ale nie każdy wie, że mieli nader wyrafinowaną koncepcję tego, czym jest człowiek  

Piramidy w środku miasta

Czy chodząc po Wyspach Kanaryjskich, depczesz po Atlantydzie?  

Marzenie, które stało się rzeczywistością

Tychy, miasto na Śląsku, 50 km od Katowic. Na obrzeżach Jezioro Paprocańskie i puszcza. Tuż obok jeziora z plażą, niemal dotykając pierwszych drzew lasu, wznosi się jedyna taka budowla na świecie: Hotel-Piramida.  

Od piramid do WTC

... główne troski społeczeństwa można określić, obserwując, w jakim celu wzniesiono jego największe budowle... Marshal McLuhan  

Odmładzająca moc piramid

Młoda kobieta stoi we wnętrzu piramidy. Ma zamknięte oczy, delikatnie się uśmiecha, wydaje się, że straciła kontakt z rzeczywistością. Po chwili terapeutka chwyta ją delikatnie za ramię. Czas przerwać zabieg.  

Sanktuaria żywych bogów

Ostatnim człowiekiem, który oddał życie na ołtarzu ofiarnym na szczycie meksykańskiej piramidy, był w 1967 r. amerykański archeolog, David Puleston.  

Pakal coraz mniej tajemniczy

Z Pakalem znałem się od dawna, bo od 1980 roku, gdy przekupiony strażnik wpuścił mnie do jego krypty grobowej i pozwolił w samotności obejrzeć każdy szczegół słynnej rzeźby na płycie sarkofagu. Wtedy zrozumiałem, dlaczego Pakala nazwano meksykańskim Tutanchamonem.  

Ostatni faraon

Człowiek, który nie pozwala prawdzie ujrzeć światła dziennego...  

Piramida w ogrodzie cudów

- Gdyby kilka lat temu ktoś powiedział mi, że w ogrodzie przed domem wybuduję piramidę, pewnie bym nie uwierzył... - uśmiecha się Arkady Radosław Fiedler, syn Arkadego Fiedlera, słynnego pisarza i podróżnika, na którego książkach wychowuje się już trzecie pokolenie.

Piramidalne wynalazki

Białostocki radiesteta i wynalazca Antoni Dwilewicz od lat bada wpływ na nasze zdrowie kształtów różnych przedmiotów. Jest autorem wynalazków, które nie tylko leczą i odmładzają, ale także z powodzeniem mogą być stosowane do oczyszczania wody i produktów żywnościowych z zanieczyszczeń czy nawet neutralizowania promieniowania radioaktywnego.  

Potęga kryształu

Kryształ od niepamiętnych czasów fascynował ludzkość. Był przedmiotem zainteresowania zarówno magów, jak i uczonych kwestionujących nadprzyrodzone zjawiska. Okazuje się, że jest on zbiornikiem neoenergii, która leczy chore organizmy oraz otwiera umysły na niezwykłe doznania.  

Piramidy Yantra

Aldona Mironski od zawsze śniła o piramidach. Teraz razem z mężem buduje je i uczy, jak ich używać. Jak mówi: "posiadacze tych konstrukcji stają się przebudzeni i świadomi, a reszta… zależy już tylko od nich samych".  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: