Wyszukiwanie po tagu: Boże Narodzenie
Łącznie 18 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Powrót do korzeni

Święta bez nich najzwyczajniej nie istnieją. Bo czy wyobrażacie sobie dom na Boże Narodzenia bez zapachu piernika?

Barwy Bożego Narodzenia

Każdy kolor ma w sobie inną moc, jedne przywołują anioły, inne dodają sił czy przyciągają bogactwo. Możesz nimi zaczarować święta i swoją przyszłość!

Joga przed świętami

Zakupy, sprzątanie, gotowanie... Aby ze zmęczenia nie paść w Wigilię pod stół, w czasie przygotowań domu na Boże Narodzenie rób przerwy na jogę.

Polska uczta po wedyjsku

Tak niewiele potrzeba, by twoje jedzenie uzdrawiało i ciebie, i rodzinę.

Bój o Gwiazdę betlejemską

Według tradycji powinniśmy siadać do kolacji wigilijnej, gdy na niebie pojawi się pierwsza gwiazdka.

Nie wyrzucaj jemioły po świętach!!

Zerwana podczas Yule ma ogromną magiczną moc. Potrafi zapewnić miłość i przyjaźń na cały następny rok.

Anielskie pieśni

Kolędy mają uzdrawiającą moc – bo kiedy je śpiewamy, łączymy się z aniołami, które przybyły na ziemię, by obwieścić narodziny Zbawiciela.

Zaproś szczęście do domu

Co wspólnego mają nasze święta z feng shui? Wbrew pozorom bardzo dużo. Bo tam, gdzie w grę wchodzi kosmiczna energia, dla wszystkich obyczajów obowiązują uniwersalne zasady.

22.12 Yule: święto życia

Zanim pojawiły się święta Bożego Narodzenia, było Yule – czas potężnej magii światła zwyciężającego mrok. Czas nadziei na lepsze jutro...

Adwentowy kalendarz życzeń

1 grudnia zaczyna się adwent. I trwa do Wigilii. To czas przepełniony wyjątkową energią. Wykorzystaj ją, robiąc własny magiczny kalendarz adwentowy!!

Zaczarować codzienność!

W Boże Narodzenie mamy wrażenie, jakbyśmy znaleźli się w bajce. Migocące światełka, słodkie aniołki, Święty Mikołaj, gwiazdki i kolorowe bombki. Od razu chce się taką niezwykłą atmosferę przenieść na stałe do swojego domu, do swojego życia! Czy to jest możliwe?

Zamów szczęście w Wigilię

Mówi się, że „Jak w Wigilię, tak i przez cały rok”. Zadbaj więc o to, by ten dzień upłynął ci jak najprzyjemniej, wspomóż się magicznymi rytuałami. Dzięki temu w 2013 roku przeżyjesz wiele radosnych chwil.

W Yule możesz spełnić swoje marzenia

21 grudnia, o godz. 12.12, nastąpi przesilenie zimowe – to właśnie wielkie święto czarownic, Yule. Dni zaczną się wydłużać, światło i życie pokona mrok i śmierć. To idealny czas, by wykorzystać moc energii kosmicznych do magii, która zapewni nam odrodzenie we wszystkich aspektach naszego życia. Nie straćmy tej szansy!

Wspaniałych świąt!

Drodzy Internauci i Czytelnicy "Gwiazdy mówią", życzymy Wam magicznych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych niespodzianek i smakowitych rozmów przy stole, pachnących choinką i piernikami z cynamonem. Odpocznijmy, naładujmy akumulatory, wkroczmy w Nowy Rok 2012 z podwójną mocą!! ;) ~Redakcja

W mikołajki zaczaruj szczęście

Podczas pakowania prezentów odpraw rytuał szczęścia i powodzenia. W ten sposób obdarzysz pozytywną energią i dobrą magią swoich bliskich i przyjaciół.

Choinka spełnionych marzeń

Choć tradycja się zmienia, karpia zastępuje panga lub sushi, a kolędy rozbrzmiewają rockową nutą, to w każdym domu pojawia się pięknie przystrojone Magiczne Drzewko, symbol nowego życia, szczęścia i zdrowia wszystkich domowników.  

Zapraszamy do magicznego stołu

Barszcz czerwony, zupa grzybowa, kapusta i pierogi z grzybami, kutia, pierniczki. Czekamy na nie z utęsknieniem cały rok... I nawet nie wiemy, że w tych niecodziennych daniach jest zaklęta wielka pradawna moc!

Choinka świątecznej pomyślności

Wszyscy czekamy na Boże Narodzenie i rodzinne zgromadzenie przy wigilijnym stole. Nie pozwólmy, by czas ten zdominowały niesnaski, kłótnie i nerwy. Wykorzystajmy też tę okazję do zapewnienia sobie powodzenia i dobrobytu w następnych miesiącach. Wszystko to umożliwi nam odpowiednio ubrana i ustawiona we właściwym miejscu choinka.  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: