Wyszukiwanie po tagu: imiona
Łącznie 17 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Imię może wiele

Zmienić życie, przyciągnąć miłość, znaleźć pracę. Oczywiście, tylko gdy jest właściwe...

Nie zapominajmy o solenizantach!

Adamowie i Ewy narzekają, że jedyny termin ich imienin przypada akurat w Wigilię! Cóż, to niezwykłe imiona, dlatego świętujemy je w wyjątkowy dzień w roku. Podobnie wyróżniony może się też czuć Sylwester.

Sprawdź, czy masz szczęśliwe imię

Imię jest talizmanem na całe życie. Każde ma swoją ukrytą naturę, która w różnych sytuacjach może cię wspomagać lub niszczyć. Dlatego warto wiedzieć, które imię co oznacza i jak działa jego moc.  

Magia imion sekretnych

Po tysiącach lat imiona sekretne są znów na topie. A to dzięki internetowym czatom i smsom krążącym między komórkami.  

Janusz

Wszędobylska, uparta Jedynka. Chce wszystkiego dotknąć i wszystko przeżyć po swojemu. Nie słucha otoczenia i czasami powtarza – z krzywdą dla siebie – stare błędy.  

Danuta

Imię trudne dla kobiety – jest to bowiem mistyczna numerologiczna Siódemka, która nakłada na jej właścicielkę nadmierne obowiązki.  

Krzysztof

Krzysztof, Krzyś, to imię święte - runy o tym aż krzyczą.  

Rafał

To numerologiczna mistrzowska 11. Zapewnia Rafałowi intuicję, talenty artystyczne, zdolności jasnowidzenia oraz nasyca potrzebą pomagania innym.  

Katarzyna

Numerologiczna Dziewiątka nasyca to imię inteligencją, skłonnością do przesady we wszystkim oraz potrzebą wolności.

Joanna

Joanna to numerologiczna Jedynka, czyli energiczna indywidualistka chodząca własnymi drogami.  

Moje imię świadczy o mnie

Nadając dziecku imię, w pewnym stopniu wpływamy na jego przyszłość. Imiona mają swoje znaczenie, pochodzenie, wartość numerologiczną. Określają nas również w sposób o wiele bardziej bezpośredni – ludzie często znają nasze imię, jeszcze zanim zobaczą naszą twarz.  

Reforma imion

Imiona interesują astrologów z wielu powodów: imię zwykle nadawane jest małemu człowiekowi zaraz po jego przyjściu na świat. No i od najdawniejszych czasów imię traktowane było jako wróżba dotycząca życia osoby je noszącej.   

Aneta

Aneta to numerologiczna Piątka, wrażliwa i szybka w działaniu. Czasami skrywająca nieśmiałość i delikatność. Sprowokowana, potrafi głęboko zranić.  

Dorota

To numerologiczna Jedynka i jak to ona – jest zaradna, szybka w działaniu, ukierunkowana na sukces.  

Czego w horoskopie nie widać

Przede wszystkim w horoskopie nie widać płci badanej osoby. Astrologowi, żeby narysować horoskop, potrzebny jest czas (data i godzina z minutami) i miejsce urodzenia. Ale żeby prawidłowo „odczytać” horoskop, musi jeszcze zadać dodatkowe pytanie: czy to kobieta, czy mężczyzna? Bo płci z horoskopu nie wyczyta!  

Piotr

Jako numerologiczna Szóstka jest łagodny, solidny i szczery – choć czasem nieco naiwny. Dla innych jest opoką, a także specjalistą od rozwiązywania ich problemów.  

Kazimierz

Kazimierz to numerologiczna Jedynka: aktywna, szybka w działaniu, ale też porywcza i pamiętliwa...

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: