Wyszukiwanie po tagu: artyści
Łącznie 7 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Marylo, nie znikaj!

Przyzwyczailiśmy się do jej krągłości. A ona wprost przeciwnie. Dlatego schudła 20 kg dzięki diecie Dukana i Księżycowi w Koziorożcu. Tylko czy szczuplejsza to wciąż ta sama szalona Maryla Rodowicz?

Kora Jackowska zawsze płonie

Nawet w tak komercyjnym programie jak „Must Be The Music” nie straciła ani milimetra drapieżnego pazura.

Bzik w mózgu rodzi geniusza

Czy wybitny talent doprowadza do szaleństwa, czy raczej szaleństwo rodzi wybitny talent? A może – jak pokazuje przypadek malarki Alison Silvy – jedno idzie w parze z drugim?

W moim domu straszy

Co przestraszyło herosa filmów kopanych Jeana Claudeoa van Dammeoa? Czyich rad słucha Paul McCartney? Dlaczego Claudia Schiffer wzywała egzorcystę? Sławni i bogaci opowiadają o swoich spotkaniach z przybyszami z zaświatów.  

Rzecznik umarłych

Gdy 22 lutego usłyszałem w radiu, że nie żyje Zdzisław Beksiński, miałem podobne wrażenie, jak wówczas, gdy odchodzili Miłosz, Niemen, Przybora, Grotowski: że oto kończy się pewna epoka. Zginął jeden z tych artystów, którzy byli świadkami naszego czasu.  

Michael Jackson najwięcej zarabia po śmierci

Za życia gwiazda. Po śmierci legenda. Tak jest w przypadku wielu sław. Od czego to zależy? I jak to się dzieje, że bardzo często artyści więcej zarabiają po śmierci niż za życia? Na przykład Michael Jackson. Od czerwca jego nazwisko zarobiło już 90 mln dolarów! A kiedy żył, był ciągle na minusie.

Lady GaGa - wszyscy chcą być jak ona

Oto następczyni Madonny. Młoda, pełna najdzikszych pomysłów. Budzi zgorszenie i zachwyt, jak na prawdziwą aferzystkę przystało. Jeszcze nieraz nas zadziwi...

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: