Wyszukiwanie po tagu: podświadomość
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Pamięć ukryta, czyli co nami rządzi

Myślisz, że siebie znasz? Nie masz pojęcia, ile twoich wyborów podlega manipulacji.

Kwantowe czary-mary

Wystarczy się przeprogramować, by Kosmos napisał nam nowy pozytywny scenariusz życia. A ułatwi to technika tzw. dwupunktu – obiecuje Anna Kubica.

Magiczne liczby jutra

Podświadomość odkrywa Twoją przyszłość  

Zrozumieć sen

Śnimy wszyscy, nawet ci, którzy się zarzekają, że nigdy tego nie robią! Śpiąc, marzą nawet dzieci w łonie matki oraz zwierzęta, co potwierdzi każdy, kto ma psa, często obserwując, jak jego pupil przez sen poszczekuje lub przebiera łapami, jakby biegał.

Myśl pozytywnie

Oto kilka wskazówek dla tych, którzy ciągle się martwią. I nie wiedzą, jak to zmienić.

Dobre słowo jest jak talizman

Chcesz poczuć się spełnionym, szczęśliwym człowiekiem? Mów o sobie pozytywnie. Magia słów działa!  

Odblokuj się

Nic nie dzieje się bez przyczyny. W zakamarkach duszy kryją się lęki z dzieciństwa, które mogą mieć wpływ na zachowanie w dorosłym życiu. Recepta jest prosta: ćwiczenia według amerykańskiej metody OneBrain pomogą uporać się z demonami z przeszłości.

Sen na zamówienie

Gdy nie wiesz co zrobić, możesz zwrócić się o podpowiedź do podświadomości, a kluczem do niej są Twoje własne sny. Aby użyć tego klucza i otworzyć drzwi do skarbca dobrych rad, trzeba zafundować sobie sen na zamówienie.

Władcy emocji

Bezzasadny gniew, trema, zawiść, przygnębienie – negatywne emocje potrafią zatruć nam życie. Na szczęście nie musimy być ich niewolnikami!  

Jak (nie) rozmawiać z demonami

Można nie wierzyć w duchy, ale nie można nie wierzyć w "duchoidy" - szczególne energie związane z pewnymi miejscami lub zbiorowościami. Bo nie da się ukryć, że istnieje duch miejsca

Tęczowy świat

W świecie kolorów poruszamy się intuicyjnie, używając kolorystycznego klucza, który przez tysiąclecia wniknął w naszą podświadomość zbiorową.  

REBIRTHING - Twoja druga szansa

Czy można zmienić własne życie, wyzwolić w sobie moc? Naturalnie! Praca z oddechem uwolni wewnętrzne siły, pozwoli żyć świadomie, bez lęków i blokad.  

Sztuka świadomego snu

Kontrolowanie snów pomaga zapanować nad własnym życiem  

Przypadki chodzą po ludziach

Kiedy Zygmunt Freud przyglądał się przypadkom, zauważył, że jakże często zdarzają się one wtedy, kiedy człowiek ich właśnie potrzebuje...

Bramy snów

Szatan jest ojcem snów przeciwnych naturze i czuwa przez całą noc nad łożem naszym. Ale są dobrzy aniołowie, którzy sprowadzają nam dobre sny – z nich możemy czytać i spoglądać w przyszłość. św. Tomasz z Akwinu  

Podglądanie podświadomych energii

Nasze problemy psychiczne pojawiły się dlatego, że nasz poród nie przebiegał tak, jak powinien. Oddychanie holotropowe pomaga urodzić się ponownie.  

Wawel - dar bogów

W miejscach mocy koncentruje się pozytywna energia Ziemi i Kosmosu. Przebywając w nich, mamy ułatwiony kontakt z własną podświadomością. Lepiej nam się modli i medytuje. Trafniej podejmujemy decyzje. Dziś przedstawiamy Wawel, uważany za najsilniejsze miejsce mocy w Polsce.

Basia i "Duchy"

Zanim wezwiecie do domu egzorcystę, sprawdźcie, czy przypadkiem źródłem niezwykłych wydarzeń nie jest Wasze dziecko...  

W każdym z nas drzemie zwierzę

U początków istnienia człowiek miał zwierzęcą naturę. Nie możemy o tym zapominać, zwłaszcza że archetypiczną bestię mamy zapisaną w genach.

Niewidzialny świat na zdjęciach czytelników

Są miejsca, które silnie wpływają na naszą podświadomość. Czujemy się w nich dziwnie, niepewnie, czasem reagujemy lękiem, czasem wręcz przeciwnie - przepełniają nas dobre energie. Fotografie robione w takich miejscach często wychodzą z "błędami".  
« Poprzednia strona
Strona z 2

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: