Wyszukiwanie po tagu: przeszłość
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Otwieramy gwiezdne wrota

Za 30 lat znikną nieuleczalne choroby, ból i kolejki do lekarzy??

Podróż w czasie

Czym jest dar przeczuwania nadchodzącej katastrofy? Naukowcy podejrzewają, że nasze umysły po prostu potrafią zaglądać w przyszłość.

Zakładnicy przeszłości

Nie ruszysz do przodu, jeśli wciąż będziesz oglądał się do tyłu. Gdy nie będziesz umiał ocenić, co w rodzinie i tradycji cię ubogaca, a co okalecza.

Drogowskazy karmy

Męczą cię nieustanne problemy z pracą, ludźmi czy zdrowiem? Może to dlatego, że masz do spłacenia dług karmiczny...

Żonę spotkasz w przeszłości

W moim życiu jak dotąd nie wydarzyło się nic dziwnego, z wyjątkiem pewnej wróżby...

Numerologia smoleńska

Na pokładzie samolotu rządowego znalazła się wyjątkowo liczna grupa ludzi władzy państwowej. To dla numerologa unikalny materiał do skonfrontowania teorii z życiem.

Jak zostać twardzielem

Każdy chce być silny psychicznie. Nie ulegać zgubnym pokusom, nie załamywać się na życiowych zakrętach, zdobyć wymarzoną pracę i być szczęśliwym w miłości.  

Poznaj dziedzictwo swojego nazwiska

Nazwisko ma wielki wpływ na to, jakim jesteś człowiekiem i według jakich zasad żyjesz. To w nim zawarte są kody z przeszłości, z którymi niegdyś zmierzali się Twoi dziadowie, a teraz zmierzasz się Ty.  

Echa przeszłości

Każdy z nas choć raz doświadczył niewytłumaczalnego uczucia, że był już w jakimś miejscu, choć tak naprawdę jest tam pierwszy raz. Fragment pejzażu, ulica albo wnętrze budynku wydają się nam doskonale znane. To zjawisko określa się mianem deja vu. Skąd się ono bierze? Czyżby były to wspomnienia z innego życia?  

Na tropie zagadek przeszłości

Zazwyczaj jasnowidzenie kojarzy się nam z odgadywaniem przyszłości. Ale przeszłość także skrywa mnóstwo zagadek! Historia dowodzi, że np. archeolodzy współpracujący z jasnowidzami mają bardzo ułatwione zadanie.  

Zupa z gwoździa

Większość ludzi, którzy przychodzą do astrologa, chce się dowiedzieć, co ich czeka w przyszłości. Rzadko kto z nich zdaje sobie sprawę z tego, że prawdziwa wartość astrologii tkwi zupełnie w czym innym.  

Duchy Gniezna

Opisywaliśmy przypadki nawiedzonych domów i przypadki ludzi, którzy mieli dar kontaktu z duchami. Rzadko jednak mamy do czynienia z duchami przywołującymi echa zamierzchłej przeszłości. Oto historia niezwykła, opowieść o duchach z Gniezna, najstarszego polskiego miasta.  

Siedlisko nieszczęścia

Niby jesteśmy kowalami swojego losu, ale niekiedy dostajemy się pod wpływ potężniejszych mocy, które potrafią obrócić wniwecz nasze starania. Pierwszym krokiem do zwycięstwa jest rozpoznanie natury wroga. Potem trzeba go pokonać odpowiednią bronią.  

Wspomnienia z przeszłych wcieleń

Czasami rodzą się dzieci, które mają zdumiewającą, "podwójną" pamięć - tak jakby kiedyś już przynajmniej raz żyły na tym świecie i tamto poprzednie życie pamiętały...  

Zagubieni w czasie

Niektórzy ludzie widzą wyraźnie przez krótki moment całe osady lub miejsca, które istniały w przeszłości. I na pewno nie jest to fatamorgana. Inni twierdzą, że spotkali się i rozmawiali ze zmarłymi. Ale czy możliwe jest, by grupa rzymskich legionistów nagle wyłaniała się z przeszłości i była widziana w różnych częściach świata?

Pamięć zeszłych wcieleń

Kto nie chciałby wiedzieć, kim bywał w poprzednich wcieleniach? Aby rozwikłać tę intrygującą zagadkę mojej przeszłości, postanowiłam poddać się regresji.  

Wspomnienia z przeszłości

Kręgi zbożowe są dowodem na to, że nic w przyrodzie nie ginie  

Ale się porobiło

Niedawno przy rodzinnym stole przypominaliśmy sobie, co nowego pojawiło się w świecie za naszej pamięci. I okazało się, że jest tego więcej niż można by przypuszczać. Świat zmienił się nie do poznania.

Mekka miłośników horrorów

Przyjęło się uważać, że miejsce mocy emanuje dobrą energią, uzdrawia czy pomaga rozwijać się duchowo.  

Kosmiczna wideoteka

Fizycy są zgodni, że wszystko, co istnieje, zbudowane jest z energii. Energia nigdy nie znika, a jedynie zmienia swą formę. Każdy więc czyn człowieka i każda jego myśl, po przetworzeniu, zostają zapisane w pamięci Wszechświata. Ezoterycy nazywają tę superpamięć Kroniką Akaszy.  
« Poprzednia strona
Strona z 2

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: