Wyszukiwanie po tagu: poprzednie wcielenia
Łącznie 12 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Twoja lekcja karmiczna

Uważasz, że los cię prześladuje? A może po prostu musisz odrobić w tym wcieleniu błędy przeszłości? Sprawdź jakie.

Drogowskazy karmy

Męczą cię nieustanne problemy z pracą, ludźmi czy zdrowiem? Może to dlatego, że masz do spłacenia dług karmiczny...

Żonę spotkasz w przeszłości

W moim życiu jak dotąd nie wydarzyło się nic dziwnego, z wyjątkiem pewnej wróżby...

Wróżby z lustra

Bogini Dorje, władczyni czasu, pozwala wybrańcom zajrzeć w przyszłość. Jednym z nich jest Dawa Chhodak Rinpocze.

Wszystko jest wibracją

– To było niezwykłe – mówi Katarzyna C. – Spojrzał na moje ręce i stwierdził, że jestem już po rozwodzie. Zaprzeczyłam. Uśmiechnął się i powiedział: papiery nie są ważne. Od czterech lat energetycznie jesteście osobno. Policzyłam i musiałam przyznać mu rację. Cztery lata wcześniej coś między mną a moim mężem pękło, od tamtej pory jesteśmy sobie obcy.  

Śmiertelne "Ponowne Narodziny"

Rebirthing przeżywa prawdziwy rozkwit. jedni pragną w ten sposób dotrzeć do źródeł swoich lęków, inni z ciekawością chcą się dowiedzieć, kim byli w poprzednich wcieleniach. Ale to bardzo niebezpieczna zabawa  

Echa przeszłości

Każdy z nas choć raz doświadczył niewytłumaczalnego uczucia, że był już w jakimś miejscu, choć tak naprawdę jest tam pierwszy raz. Fragment pejzażu, ulica albo wnętrze budynku wydają się nam doskonale znane. To zjawisko określa się mianem deja vu. Skąd się ono bierze? Czyżby były to wspomnienia z innego życia?  

Pamięć zeszłych wcieleń

Kto nie chciałby wiedzieć, kim bywał w poprzednich wcieleniach? Aby rozwikłać tę intrygującą zagadkę mojej przeszłości, postanowiłam poddać się regresji.  

Podróże w czasie już trwają!

W północnej części wyspy Long Island (Nowy Jork) w Montauk znajduje się wojskowa Baza Lotnicza/Camp Hero. Tam właśnie naukowcy prowadzą tajne badania, wykorzystując nie tylko najnowsze osiągnięcia oficjalnej nauki, ale także odkrycia dokonane przez badaczy zajmujących się kontrowersyjnymi teoriami.  

Kumple Mistrza i Diabła

Dla Krzysztofa Gradowskiego, zodiakalnego Raka, film ociera się o magię: wcielanie się w inne postaci czy odtwarzanie zdarzeń sprzed wieków jest rzeczą wielce tajemniczą.  

Pęta wewnętrznych ograniczeń

Kiedy Robert Detzler wyjaśnia zasady swojej metody uzdrawiania, większość słuchaczy, do tego, co mówi, odnosi się z dużym niedowierzaniem. Zdrowy rozsądek nie pozwala gładko przełknąć zapewnień, że wszelkie problemy i choroby można usunąć kilkoma ruchami wahadełka.   

Hipnoza – sposób na szczęśliwsze życie

Zastanawiasz się, dlaczego prześladuje Cię w życiu pech albo co spowodowało, że jesteś przepełniony strachem i kompleksami? Idź na seans hipnotyczny, a oswoisz wszystkie swoje kłopoty!

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: