Wyszukiwanie po tagu: życie
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Powtórka z Życia

5-letni Marcin twierdzi, że był kiedyś rycerzem. Przybył na Ziemię po wybraniu sobie w zaświatach rodziny. Jest przekonany, że jego obecna ciotka była w poprzednim życiu jego żoną. Czy to jedynie fantazje dziecka, czy dowód na istnienie reinkarnacji?  

Magiczne narzędzia: sztylet obrzędowy

Gdybyś wiedział, kim jesteś, Twoje życie byłoby łatwiejsze  

Wyśnić przyszłość ludzkości

W 1989 roku ukazała się w Nowym Jorku niezwykła książka napisana przez dwoje badaczy: psychiatrę dr. Cheta Snowa i niemieckiego psychologa dr. Helenę Wambach.  

Tajemnicza energia życia

Towarzyszy nam od zawsze. Magazynuje uczucia, odwzorowuje stany świadomości i ma pamięć. Jeszcze niedawno nikt by nie uwierzył, że określenia te mogą dotyczyć… wody.  

Jak namalować udane życie

Sylwester Chordecki jest numerologiem i tarocistą, który maluje specjalne energetyczne obrazy zmieniające życie.

7 sposobów na szczęśliwe życie

Siódemka to liczba magiczna. Poza tym jest siedem dni tygodnia i możesz na każdy dzień wybrać sobie inną, odpowiednią radę. Przeczytaj je wszystkie, ale codziennie rozmyślaj o jednej. I żyj szczęśliwie.

Bądź swoją dobrą wróżką

Wróżki w bajkach są cudowne: jednemu dadzą zdrowie, drugiemu prawdziwą miłość, kolejnemu bystrość umysłu lub majątek… A że dobrze wiedzą, jak potoczy się życie obdarowanego, to wybierają prezenty najbardziej przydatne dla niego. A w prawdziwym życiu?

Cudowna przemiana z 10-tką w tle

Nie musisz skakać na główkę do głębokiej wody, gdy chcesz coś w życiu zmienić. Poznaj metodę 10–10–10 Suzy Welch i z długopisem w dłoni zmień swoje życie na lepsze!!

Każdy płynie inną falą

Nie zazdrośćmy innym, tylko szukajmy własnej drogi do sukcesu. Aby to zrobić, trzeba się odciąć od starej energii i wskoczyć na nowy tor życia.

Spotkanie z energią

Kiedyś, gdy prowadziłam program w jednej ze stacji telewizyjnych, ostro zaoponowałam na wizji przeciwko wypowiedzi sugerującej, że jakaś kobieta nie może mieć dziecka, bo to kara za jej złe uczynki w poprzednim wcieleniu.

Człowieku, naucz się mądrze żyć

Narzekamy, że los nas nie rozpieszcza, ludzie wokół są wredni, a dzieci sprawiają kłopoty. Ale świata nie zmienimy, lepiej zmienić siebie. Jak to zrobić, radzi Louise Hay, amerykańska królowa ezoteryki.  

Nie wszystek zginę

Czy duchy istnieją? Na to pytanie naukowcy od dziesiątków lat próbują znaleźć odpowiedź na drodze eksperymentalnej. Wyniki badań są niejednoznaczne. Jednakże najnowsze teorie fizyki kwantowej dają nadzieję zwolennikom istnienia duchów, że w końcu naukowcy przyznają: myśl ludzka pozostaje po śmierci ciała, gdyż jest formą energii. Jeszcze nie rozpoznanej, nie dającej się zbadać, ale... przecież jej materialne istnienie nie podlega wątpliwości.  

Można żyć bez jedzenia

Coraz głośniej jest o ludziach, którzy nie muszą jeść, gdyż energię do życia, pranę, czerpią prosto z otoczenia.  Nic więc dziwnego, że na dwudniowe warszawskie seminarium Jasmuheen, propagatorki takiego stylu życia, przyszło ponad 100 osób.  

Uważaj, czego sobie życzysz

Większość ludzi żyje w błędnym przekonaniu, że wie, co ich uszczęśliwi. Niestety, prawda wygląda tak, że nie mamy bladego pojęcia, czego naprawdę potrzebujemy do szczęścia. Nic więc dziwnego, że sami pakujemy się w kłopoty.  

Wierne nawet po śmierci

Pośród zdjęć, na których niespodziewanie pojawiły się duchy, jest spora liczba ukazujących zjawy kotów czy psów, które najwyraźniej nie chcą pożegnać się ze swymi właścicielami.  

Jak wyjść z cienia

Jeśli dostrzegłeś, że żyjesz w swoim własnym cieniu, jesteś już w połowie drogi do sukcesu, czyli pozbycia się cienia.  

Moc czerwieni

Nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak ważna jest dla człowieka krew. W niektórych religiach jest ona uważana za siedlisko duszy, dlatego ich wyznawcy odrzucają transfuzje. Nic więc dziwnego, że jej kolor - czerwień - w magii jest traktowany jako symbol życia i energii.  

Projektowanie życia

Aby przetrwać w przyszłości, astrologowie muszą mniej liczyć, a bardziej skupić się na ludziach, którzy do nich przychodzą ze swoimi problemami.   

Wróżenie śmierci

Ludzie najbardziej boją się końca życia. Na szczęście nie znają dokładnej daty tego strasznego wydarzenia. Ale są tacy magicy, którzy twierdzą, że potrafią ją dokładnie określić...   

Echa przeszłości

Każdy z nas choć raz doświadczył niewytłumaczalnego uczucia, że był już w jakimś miejscu, choć tak naprawdę jest tam pierwszy raz. Fragment pejzażu, ulica albo wnętrze budynku wydają się nam doskonale znane. To zjawisko określa się mianem deja vu. Skąd się ono bierze? Czyżby były to wspomnienia z innego życia?  
« Poprzednia strona
Strona z 3

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: